Reklama

Deer Hunter 2014

2014

Glu Mobile Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Deer Hunter 2014 to obecnie jeden z ciekawszych i bardziej realistycznych symulatorów polowania na jelenie. Ta gra zapewnia jedyne w swoim rodzaju doświadczenie polowania na jelenie, ponieważ zabiera cię na północno-zachodni region Pacyfiku, a następnie na łąki sawanny w Afryce Środkowej, aby polować na najbardziej egzotyczne zwierzęta na ziemi. W grze znajduje się około 100 gatunków zwierząt, na które można polować, w tym wszystko od niedźwiedzi po gepardy, jelenie i wilki. Trofea można wygrać, a także osiągnięcia Game Center. Tabela liderów pokazuje również aktualnych najlepszych graczy. Chociaż grę można pobrać i grać za darmo, zawiera ona wiele zakupów w grze, jeśli chcesz mieć dodatkowe funkcje.

Gra ma realistyczne tło, które dodaje atmosfery, gdy wędrujesz po polowaniu na zwierzęta. Broń i strzelanie w tej grze są dobre, a także szybka misja ogniowa. Wszystkie misje mają określony cel, który musisz osiągnąć konkretnym strzałem (np. Strzałem w serce lub płucem). Z każdą udaną misją dostajesz Hunter Bucks, a kolejna misja jest również odblokowana.

Ma również tryb wieloosobowy w trybie współpracy. Istnieją serie polowań, a także polowania kontraktowe, a etykiety Trophy Hunt są również znaczące. Energia jest zużywana przy każdej misji, ale jest uzupełniana co 10 minut. Broń jest również stale ulepszana, co jest dobrą cechą.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Deer Hunter 2014, 2014 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, April 30th 2014
Autor
Glu Mobile Inc

https://www.glu.com

Deer Hunter 2014

2014

Glu Mobile Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2014 Deer Hunter 2014. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama