Reklama

Disk Diag

1.2

Rocky Sand Studio Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Jeśli szukasz programu, który obsługuje większość operacji czyszczenia komputera Mac za pomocą jednego kliknięcia, Disk Diag jest dobrym wyborem. Jest to proste, małe narzędzie, które pomaga oczyścić system ze wszystkich niepotrzebnych plików i śmieci, które gromadzą się i spowalniają. Jest to jedno z wielu narzędzi dostępnych za jednym dotknięciem, których można użyć do tego celu. Najlepsze w Disk Diag jest to, że nie spowalnia on komputera ani nie zajmuje dużo miejsca na dysku / procesora.

Nie oczekuj, że Disk Diag będzie bardzo zaawansowanym lub kompleksowym narzędziem. Wykonuje swoje główne funkcje dobrze i wydajnie. Jest również bardzo szybki i łatwy w użyciu, dzięki czemu jest bardzo popularnym narzędziem, z którego mogą korzystać nawet nowi użytkownicy systemów Mac. Po pobraniu tego narzędzia, po prostu wykonaj skanowanie jak w zwykłych aplikacjach antywirusowych. Po zakończeniu skanowania pojawi się lista niepotrzebnych elementów na komputerze, które można łatwo usunąć. Lista zawiera niepotrzebne pliki, pliki resztkowe, a nawet bardzo duże pliki, które zapychają miejsce w systemie.

Reklama

Interfejs użytkownika jest bardzo czysty. Jest tylko proste okno z miernikiem zrzutu pamięci systemowej. Poniżej znajduje się mała lista wyświetlająca różne kategorie zawierające pamięć, którą można zwolnić podczas czyszczenia. Możesz po prostu nacisnąć przycisk i usunąć wszystkie te niepotrzebne pliki z komputera w ciągu kilku sekund. Ilekroć masz wrażenie, że komputer zwalnia, po prostu zeskanuj go i usuń wszystkie niechciane pliki w ułamku sekundy. To narzędzie służy do czyszczenia systemu i dlatego interfejs użytkownika jest dość uporządkowany. Ogólnie rzecz biorąc, ta aplikacja jest obowiązkowa dla wszystkich użytkowników komputerów Mac, którzy chcą zachować optymalną wydajność swojego systemu.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Disk Diag, 1.2 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, April 30th 2014
Autor
Rocky Sand Studio Ltd

https://www.rockysandstudio.com

Disk Diag

1.2

Rocky Sand Studio Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.2 Disk Diag. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama