Reklama

Dr.Fone toolkit dla Mac

9.9.5

Wondershare(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy menedżer plików śladów na macOS

Dobrze wiadomo, że system operacyjny Apple jest surowy i zablokowany. Z tego powodu nie jest elastyczny, jeśli chodzi o przenoszenie plików z urządzenia iOS na komputer Mac. 

Deweloper Wondershare wyprodukował Dr.Fone Toolkit, kompleksowy pakiet< /strong> narzędzi umożliwiających zarządzanie, tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie plików zapisanych w systemie iOS. Najważniejszym narzędziem Dr.Fone jest funkcja odzyskiwania danych. Możesz korzystać z tej aplikacji z bezpłatnym okresem próbnym, zanim zdecydujesz się na subskrypcję. Inne aplikacje o podobnych funkcjach to PhoneRescue i Bezpłatne odzyskiwanie danych Androida na Maca.

Czy Dr.Fone działa na Macu?

Tak, działa na Macu. Pobierz aplikację, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i podłącz urządzenie iOS do komputera Mac za pomocą odpowiedniego kabla.

Reklama

Czy Dr.Fone jest bezpieczny?

Dopóki pobierzesz go z renomowanego źródła, najlepiej z oficjalnej strony internetowej, nie będziesz mieć żadnych problemów z PUP (potencjalnie niechcianymi programami).

Pod względem użytkowania Dr.Fone wydaje się być wysoce skuteczne w odzyskiwaniu danychz urządzeń z systemem iOS i Android.

Jak zainstalować Dr.Fone na Macu?

Po zakończeniu pobierania kliknij plik, a w oknie, które się pojawi, kliknij „Zgadzam się”, aby rozpocząć instalację. Aby zakończyć proces instalacji, przeciągnij ikonę Dr.Fone do folderu Aplikacje.

Przenieś swoje czaty

Jeśli masz urządzenie z systemem Android lub iOS i chcesz przenieść swoje czaty z jednej platformy na drugą, Dr.Fone Toolkit pozwala to zrobić. Możesz połączyć oba urządzenia z komputerem Mac, aby ułatwić transfer bez utraty danych w aplikacji WhatsApp.

Kompletne rozwiązanie do przesyłania danych

Dr.Fone Toolkit to jedna z naszych ulubionych aplikacji użytkowych. To kompletne rozwiązanie, które łączy urządzenia iOS i macOS, zapewniając elastyczność w zarządzaniu plikami. Biorąc pod uwagę stosunkowo zamknięty charakter ekosystemu Apple, dobrze jest wiedzieć, że możesz wykonać kopię zapasową, a następnie przywrócić swoje dane, jeśli masz problem z iPhonem.

Zestaw narzędzi nie jest t najtańszy pakiet aplikacji, ale naszym zdaniem zdecydowanie warto go kupić ze względu na jego użyteczność.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Dr.Fone toolkit, 9.9.5 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Wondershare

https://www.wondershare.net/

SHA-1:
74144d8919a34e1d58990140d55e3c3e11d6cccd
Filename:
Dr_Fone_toolkit_v9.9.5.zip

Dostępne również na innych platformach

Dr.Fone toolkit dla Mac

9.9.5

Wondershare(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 9.9.5 Dr.Fone toolkit. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama