Reklama

DxO Nik Collection for Mac

1.2.15

DxO(Darmowa)

Ocena użytkownika5

Reklama

Kolekcja Nik dla komputerów Mac to szereg wtyczek do edycji obrazów na komputery stacjonarne, które są teraz oferowane z DxO za darmo! Aplikacje Analog Efex Pro, Color Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, HDR Efex Pro, Sharpener Pro i Dfine firmy Nik są dostępne do pobrania za darmo. Jest to ogromna oszczędność w stosunku do poprzedniej ceny 150 USD.

Kolekcja Nik w DxO dla komputerów Mac koncentruje się na dostępności i łatwości użytkowania; jest w pełni kompatybilny z pakietami do edycji obrazów, takimi jak Aperture, Photoshop i Lightroom.

Kolekcja Nik dla komputerów Mac składa się z siedmiu wtyczek do komputerów stacjonarnych, które zapewniają szeroki zakres możliwości edycji zdjęć, od aplikacji filtrujących, które poprawiają korekcję kolorów, do retuszu i efektów kreatywnych, po narzędzia do wyostrzania obrazu, które wydobywają ukryte szczegóły w twoje obrazy. Możesz także dostosować kolor i tonację swoich zdjęć.

Reklama

HDR Efex Pro umożliwia tworzenie obrazów HDR z sekwencji obrazów lub pojedynczego zdjęcia; Sharpener Pro umożliwia selektywne ostrzenie; Dfine umożliwia selektywną redukcję hałasu; a Color Efex Pro umożliwia dostosowanie kolorów, w tym konwersji monochromatycznych i efektów filmowych. Silver Efex Pro służy do konwersji czarno-białych, a Viveza pozwala na wybiórczą regulację jasności, kontrastu i balansu bieli.

Ta kolekcja jest niezbędna dla każdego fotografa, który musi zdobyć narzędzia wysokiej jakości, aby poprawić wygląd swoich zdjęć, a ponieważ DxO oferuje The Nik Collection dla komputerów Mac za darmo, czego nie lubić?

Szukasz wersji Windows DxO Nik Collection dla komputerów Mac? Pobierz tutaj

Reklama

Techniczne

Tytuł:
DxO Nik Collection for Mac, 1.2.15 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, July 9th 2018
Autor
DxO

https://www.dxo.com

DxO Nik Collection for Mac

1.2.15

DxO(Darmowa)

Ocena użytkownika5

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.2.15 DxO Nik Collection for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama