Reklama

iBarcoder

3.9.9

Cristallight Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

iBarcoder to zaawansowany, ale łatwy w użyciu profesjonalny generator kodów kreskowych dla komputerów Mac, przeznaczony do tworzenia dowolnej liczby pojedynczych lub sekwencyjnych kodów kreskowych. Zasadniczo możesz drukować kody kreskowe w dowolny sposób. Kody kreskowe mogą być drukowane tak funkcjonalnie lub stylowo, jak chcesz, w kolorze lub w czerni i bieli. Możesz także wydrukować je w dowolnym stylu, rozmiarze, kształcie lub też wyeksportować jako pliki graficzne w popularnych formatach obrazów wektorowych i rastrowych.

iBarcoder jest w stanie zaprojektować i wydrukować etykiety z kodem kreskowym, naklejki, tagi, kody QR i generatory Datamatrix, myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, to miłe.

Zaprojektowanie na komputery Mac oznacza również, że iBarcoder nie jest „portem” programu opartego na systemie Windows i jako taki został stworzony z myślą o użytkownikach komputerów Mac. Interfejs jest intuicyjny, wygląda dobrze, a większość podstawowych opcji nie wymaga wyjaśnień.

Reklama

Jedną z największych zalet iBarcodera jest to, że sprawia, że projektowanie i drukowanie kodów kreskowych, naklejek, a nawet znaczników na komputerze Mac jest naprawdę łatwe w zaledwie kilku prostych krokach.

iBarcoder poradzi sobie z każdym zadaniem związanym z kodem kreskowym. Możesz tworzyć grafiki kodów kreskowych dla opakowań detalicznych, książek, naklejek. Nie może jednak wydrukować ci pół-caff-mocha-soi-latte; kod kreskowy, tak, ale kawa, nie. Możesz jednak dodać do etykiet dowolną liczbę różnych obiektów i elementów projektu, takich jak pola tekstowe, ramki graficzne, prostokąty, owale i linie. Wystarczy wpisać potrzebny tekst, wstawić żądane obrazy, logo, ilustracje, aby stworzyć profesjonalne etykiety kodów kreskowych do użytku komercyjnego.

Jeśli chodzi o zgodność drukarki, każda drukarka kodów kreskowych będzie bezproblemowo współpracować z iBarcoderem, czy to atramentową, laserową, termiczną, czy inną specjalną drukarką kodów kreskowych.

Należy również pamiętać, że w przeciwieństwie do niektórych innych dostępnych aplikacji do drukowania kodów kreskowych, obrazy generowane przez iBarcoder można skanować w 100% za pomocą dowolnego skanera, w tym skanerów QR dostępnych na smartfonach.

Kluczowe cechy:

 • Twórz profesjonalne etykiety z kodami kreskowymi za pomocą kilku kliknięć myszy.
 • Zaawansowane narzędzia ułatwiają dostosowywanie kodu kreskowego.
 • Drukuj kody kreskowe bezpośrednio na drukarce przy użyciu standardowych formatów Avery.
 • Twórz i zapisuj własne formaty etykiet.
 • Eksportuj kody kreskowe jako pliki obrazów o wysokiej rozdzielczości lub grafiki wektorowej.
 • Sekwencyjne kody kreskowe dla katalogów i operacji detalicznych.

Ogólnie rzecz biorąc, iBarcoder jest poręczną i inteligentną małą aplikacją, która jest łatwa w użyciu, jest w 100% kompatybilna z bazą danych, jest skalowalna i oferuje intuicyjne oprogramowanie, za pomocą którego można tworzyć profesjonalne etykiety z kodami kreskowymi za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszą.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
iBarcoder, 3.9.9 dla Mac
Wymagania:
 • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, April 27th 2018
Autor
Cristallight Software

https://www.cristallight.com

iBarcoder

3.9.9

Cristallight Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.9.9 iBarcoder. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama