Reklama

Inventoria Professional Stock Control for Mac

3.71

NCH Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Inventoria Professional Stock Control dla komputerów Mac to dokładnie to, co mówi. Oprogramowanie skierowane do profesjonalistów potrzebujących oprogramowania do zarządzania zapasami na platformę Mac OS, które pozwala im zarządzać zapasami w jednej lub wielu lokalizacjach przy minimalnym wysiłku i maksymalnych wynikach.

Kluczem do kontroli zapasów Inventoria Professional dla komputerów Mac jest zarówno dokładność, jak i dbałość o szczegóły oraz głębokie możliwości adaptacyjne i zarządzanie zasobami. Inventoria Professional Stock Control dla komputerów Mac może pomóc w zarządzaniu poziomami zapasów według kategorii, lokalizacji i dostawców.

Reklama

Kluczowe funkcje obejmują:

 • Prosty, łatwy w użyciu interfejs.
 • Ustaw powtarzające się zamówienia i wysyłaj je automatycznie.
 • Przesyłaj zapasy między lokalizacjami za pomocą kilku kliknięć.
 • Niech wielu użytkowników uzyskuje dostęp do danych za pośrednictwem interfejsu internetowego za pomocą jednej instalacji.
 • Zarządzaj wieloma profilami firmowymi w aplikacji.

Interfejs jest prosty i gotowy do użycia, dzięki czemu każdy członek personelu może go używać i stać się ekspertem w stosunkowo krótkim czasie.

Funkcje audytu i raportowania są standardem i są łatwo dostępne i używane. Jak można się spodziewać, Inventoria jest również wyposażona w funkcje kontroli zapasów „Just in Time”, a przenoszenie zapasów między lokalizacjami lub działami można wykonać za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Oczywiście oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z wieloma bazami danych, a Ty możesz także grupować elementy w kategorie i podkategorie według potrzeb i wymagań. Program jest również w pełni przygotowany i gotowy z opcjami zarządzania zamówieniami i fakturami.

Inventoria Professional Stock Control dla komputerów Mac oferuje również możliwość łatwego ustawiania idealnych poziomów ilości i tworzenia ostrzeżeń, gdy zapasy spadną poniżej pewnych poziomów. Wielu użytkowników może również mieć dostęp do tych samych danych w tym samym czasie w zdalnych lokalizacjach za pośrednictwem interfejsu internetowego za pomocą jednej instalacji. Program umożliwia także zarządzanie wieloma profilami firmowymi w ramach aplikacji.

Bezpieczeństwo jest również ścisłe. Ustawienia wysyłania wiadomości e-mail MAPI lub SMTP obejmują Secure Socket Layer (SSL). Podsumowując, Inventoria Professional Stock Control to dobrze zaprojektowane i przemyślane oprogramowanie, które powinno działać dla każdego, kto go wybierze.

Ludzie odpowiedzialni za Inventoria Professional Stock Control dla komputerów Mac mają reputację i długą historię wydawania wysokiej jakości, dobrze zaprojektowanego oprogramowania. NCH Software jest liderem w dziedzinie rozwiązań audio, wideo, telefonicznych, dyktatorskich, biznesowych i komputerowych dla systemów Windows, Palm, Pocket PC i Mac OS X. NCH wydało ponad 100 produktów od 1993 roku i nadal otrzymuje nagrody za doskonałość oprogramowania.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Inventoria Professional Stock Control for Mac, 3.71 dla Mac
Rozmiar pliku:
1.67 MB
Wymagania:
 • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Monday, December 11th 2017
Autor
NCH Software

https://www.nchsoftware.com

SHA-1:
576dcd0f03beb6b1746870e8011e70dd95b6a4f3

Inventoria Professional Stock Control for Mac

3.71

NCH Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.71 Inventoria Professional Stock Control for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama