Reklama

WhatsApp Messenger for Mac

2.2019.6

WhatsApp Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

WhatsApp na komputery Mac to znana usługa przesyłania wiadomości, która istnieje już od jakiegoś czasu. Chociaż można go używać w Internecie, WhatsApp na Maca uruchomiła aplikację komputerową dla platform Windows i Mac OS X.

Ta nowa wersja aplikacji na komputer będzie świetna dla niektórych użytkowników, ponieważ nie musi już zajmować miejsca w przeglądarce internetowej. Nowa aplikacja działa w zasadzie jako rozszerzenie twojego telefonu; odzwierciedla wiadomości i rozmowy z twojego urządzenia.

Reklama

Korzystanie z wersji na komputer zapewnia wiele korzyści, w tym prawidłowe natywne powiadomienia na pulpicie i lepsze skróty klawiaturowe. Wystarczy zainstalować WhatsApp i pracować na telefonie oraz Mac OS X 10.9 lub nowszym.

Korzystanie z wersji komputerowej na komputerze Mac jest łatwe; po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji wystarczy zeskanować kod QR na ekranie za pomocą telefonu za pomocą WhatsApp (otwórz WhatsApp, kliknij Menu i wybierz WhatsApp Web). Następnie, gdy tylko zostanie rozpoznana, aplikacja komputerowa zostanie połączona z Twoim kontem.

Warto zauważyć, że ponieważ aplikacja komputerowa korzysta z urządzenia mobilnego do synchronizowania wiadomości, najlepiej byłoby upewnić się, że jest on podłączony do Wi-Fi, aby uniknąć nadmiernego zużycia danych.

Szukasz wersji WhatsApp na Maca dla systemu Windows? Pobierz tutaj

Reklama

Techniczne

Tytuł:
WhatsApp Messenger for Mac, 2.2019.6 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, June 19th 2019
Autor
WhatsApp Inc.

https://www.whatsapp.com

SHA-1:
f722886e7d667ead51d5471e6d2e7ddfd177803c

WhatsApp Messenger for Mac

2.2019.6

WhatsApp Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.2019.6 WhatsApp Messenger for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama