Reklama

IPSecuritas dla Mac

3.1

Lobotomo(Darmowa)

Ocena użytkownika8

IPSecuritas: Bezpieczny klient połączenia VPN dla systemu Mac

IPSecuritas to darmowy program opracowany przez Lobotomo, który zapewnia bezpiecznego klienta VPN dla użytkowników Maca. Należy do kategorii oprogramowania internetowego i jest specjalnie zaprojektowany dla narzędzi łączności. Od swojego debiutu w 2005 roku IPSecuritas zyskał popularność, z łączną liczbą pobrań wynoszącą 7 544 do tej pory, z 3 pobraniami w ostatnim tygodniu. Program jest znany ze swojej efektywności i wymaga minimalnej przestrzeni dyskowej w porównaniu do innych oprogramowań internetowych. Jest szeroko stosowany w Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii i Indiach. IPSecuritas jest kompatybilny z systemem Mac OS X i starszymi wersjami oraz jest dostępny w języku angielskim. Obecna wersja to 3.1, a najnowsza aktualizacja została wydana 17 października 2007 roku.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
IPSecuritas, 3.1 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, November 27th 2023
Autor
Lobotomo

http://www.lobotomo.com

SHA-1:
4628936d634f564d387122deedaff2f3eebcfc0c
Filename:
IPSecuritas.dmg

IPSecuritas dla Mac

3.1

Lobotomo(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.1 IPSecuritas. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama