Reklama

KODI for Mac

18.2

Kodi(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Reklama

KODI to wielokrotnie nagradzana aplikacja centrum multimedialnego dla systemów Linux, Mac OS X, Windows i XBox. KODI na Maca, najlepsze centrum dla wszystkich Twoich multimediów, jest łatwe w użyciu, wygląda elegancko i ma dużą pomocną społeczność. Spróbuj teraz! Zarządzanie mediami KODI na komputery Mac obsługuje przeglądanie i odtwarzanie szerokiej biblioteki formatów audio, wideo i obrazów. KODI ma zaawansowany system zarządzania biblioteką, który umożliwia uporządkowanie wszystkich multimediów w celu zapewnienia szybkiego i natychmiastowego dostępu. Interfejs płynów KODI na komputery Mac zapewnia przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest intuicyjny, bardzo elastyczny i łatwy w użyciu. Interfejs można w pełni dostosowywać za pomocą skórek utworzonych przez użytkownika lub do pobrania. Wtyczki i rozszerzalność KODI na komputery Mac ma wbudowany interpreter języka Python, który pozwala użytkownikom i programistom pisać własne skrypty i wtyczki działające w KODI na komputery Mac przy użyciu własnych widgetów i elementów sterujących. Ma również wbudowany serwer internetowy, który umożliwia zdalne sterowanie nim. Wizualizacje Odtwarzacz audio KODI dla komputerów Mac obsługuje wiele wizualizacji, w tym ProjectM i Goom. Ponadto umożliwia łatwe tworzenie wizualizacji za pomocą prostego interfejsu API.

Szukasz wersji KODI na Maca dla systemu Windows? Pobierz tutaj

Reklama

Techniczne

Tytuł:
KODI for Mac, 18.2 dla Mac
Rozmiar pliku:
67.76 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, June 19th 2019
Autor
Kodi

https://www.kodi.tv

SHA-1:
c132430090c62abadca57e12800b45bdd12cab92

KODI for Mac

18.2

Kodi(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 18.2 KODI for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama