Reklama

Google Chrome for Mac

93.0.4577.63

Google(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Przeglądarka Google do zmieniania gier Chrome na komputery Mac łączy zaawansowaną technologię z prostym interfejsem użytkownika, aby zapewnić szybsze, bezpieczniejsze i łatwiejsze przeglądanie. Szybki i ciągły cykl rozwoju Google gwarantuje, że Chrome na Maca nadal będzie dominować na dominującej pozycji Safari na rynku przeglądarek Mac.

Prędkość

Myśleliśmy, że Firefox jest dobry, ale Chrome nie tylko wyprzedza go pod względem szybkości, ale także zmniejsza obciążenie procesora Mac. Co oznacza, że przeglądanie będzie nie tylko szybsze, ale również inne aplikacje, które uruchomisz w tym samym czasie. Google Chrome uruchamia się niezwykle szybko, uruchamia aplikacje szybko dzięki potężnemu silnikowi JavaScript i szybko ładuje strony przy użyciu mechanizmu renderowania open source WebKit. Dodaj do tego szybsze opcje wyszukiwania i nawigacji z uproszczonego interfejsu użytkownika, a masz przeglądarkę, której szybkość jest cholernie trudna do pokonania.

Reklama

Czysty, prosty interfejs użytkownika

Chociaż był to rewolucyjny obszar dla użytkowników komputerów PC, użytkownicy komputerów Mac byli już przyzwyczajeni do smukłych przeglądarek dzięki Safari. Uważamy, że Chrome poprawił to jeszcze bardziej - prosty interfejs użytkownika niewiele się zmienił od czasu uruchomienia wersji beta w 2008 roku. Google skupił się na zmniejszeniu niepotrzebnego miejsca na pasku narzędzi, aby zmaksymalizować przeglądanie nieruchomości. Przeglądarka składa się z 3 rzędów narzędzi, górna warstwa poziomo układa się automatycznie, dostosowując zakładki, obok prostej nowej ikony zakładki oraz standardowej kontroli minimalizacji, rozwijania i zamykania okien. Środkowy wiersz zawiera 3 elementy sterujące nawigacją (Wstecz, Dalej i Zatrzymaj / Odśwież), pole adresu URL, które umożliwia również bezpośrednie wyszukiwanie w Google i ikonę zakładek. Ikony rozszerzeń i ustawień przeglądarki znajdują się po prawej stronie pola adresu URL. Trzeci rząd składa się z folderów zakładek i zainstalowanych aplikacji. Łatwo przeoczony, ten czysty interfejs użytkownika był powiewem świeżego powietrza w porównaniu do przepełnionych pasków narzędzi popularnych przeglądarek sprzed 2008 roku.

Prywatność

Inną niezwykle popularną funkcją jest tryb incognito, który umożliwia prywatne przeglądanie poprzez wyłączenie nagrywania historii, ograniczenie identyfikowalności bułki tartej i usunięcie śledzących plików cookie podczas zamykania. Ustawienia Chrome umożliwiają także dostosowanie regularnych preferencji prywatności przeglądania.

Bezpieczeństwo

Piaskownica Chrome zapobiega automatycznemu instalowaniu złośliwego oprogramowania na komputerze Mac lub wpływaniu na inne karty przeglądarki. Chrome ma również wbudowaną technologię Bezpiecznego przeglądania z ochroną przed złośliwym oprogramowaniem i atakami typu „phishing”, która ostrzega w przypadku podejrzenia witryny zawierającej złośliwe oprogramowanie / aktywność. Regularne automatyczne aktualizacje zapewniają, że funkcje bezpieczeństwa są aktualne i skuteczne.

Dostosowywanie

Szeroki wybór aplikacji, rozszerzeń, motywów i ustawień sprawia, że przeglądanie jest wyjątkowe. Zwiększ produktywność, bezpieczeństwo, szybkość nawigacji i prawie wszystko, co możesz wymyślić, dzięki aplikacjom i rozszerzeniom ze sklepu Google Chrome. Zainstaluj motywy stworzone przez najlepszych artystów lub utwórz własne, korzystając z mychrometheme.com. Zaloguj się na swoje konto Google, aby wykonać kopię zapasową kontaktów, preferencji, historii, a także uzyskać dostęp do wszystkich narzędzi Google za pomocą jednego loginu.

Dostawca programu ograniczył dystrybucję starszych wersji tego produktu. FileHippo przeprasza za wszelkie związane z tym niedogodności.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Google Chrome for Mac, 93.0.4577.63 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, June 17th 2019
Autor
Google

https://opensource.google.com

SHA-1:
1b18e5c83aa9c856560854c66b9f788902dda082

Google Chrome for Mac

93.0.4577.63

Google(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 93.0.4577.63 Google Chrome for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama