Reklama

Mac Product Key Finder Pro

1.4.0.43

ONE UP LTD.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Mac Product Key Finder Pro to bardzo przydatna aplikacja, która służy do ochrony * * kluczy aktywacyjnych oprogramowania zainstalowanego na komputerze Mac.

Mac Product Key Finder Pro jest w stanie skanować komputery Mac podłączone do sieci lokalnej i sieci w poszukiwaniu zainstalowanego oprogramowania i zlokalizować numery seryjne zainstalowanego oprogramowania. Następnie można wydrukować lub zapisać informacje o licencji w pliku w celu bezpiecznego przechowywania.

Mac Product Key Finder Pro może być przydatny do tworzenia kopii zapasowych, na przykład do zapisania wszystkich numerów seryjnych przed skasowaniem dysku twardego. Ponadto Mac Product Key Finder Pro może skanować różne partycje lub dyski twarde, komputery Mac podłączone do sieci oraz kopie zapasowe TimeMachine.

Reklama

* Obecna wersja obsługuje 374 aplikacji.

UWAGA: Microsoft Office 2011 NIE jest obsługiwany i niestety, ponieważ jest zaszyfrowany, nie można go dodać. Obsługiwane są tylko Office 2008 i wersja beta 2011.

UWAGA 2: Aperture, Final Cut, Logic Studio i Roxio Toast Titanium NIE są również obsługiwane. Te klucze są również szyfrowane.

UWAGA 3: Wyszukiwarka kluczy produktu Mac Pro nie będzie działać w aplikacjach zakupionych za pośrednictwem Mac AppStore, ponieważ są one dostarczane bez numerów seryjnych.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Mac Product Key Finder Pro, 1.4.0.43 dla Mac
Rozmiar pliku:
1.82 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, June 29th 2018
Autor
ONE UP LTD.

https://www.mac-product-key-finder.com

SHA-1:
757393f97edb96e3c90fcabcb17d75e529451295

Mac Product Key Finder Pro

1.4.0.43

ONE UP LTD.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.4.0.43 Mac Product Key Finder Pro. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama