Reklama

MovieCaptioner for Mac

5.40

SynchriMedia(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

MovieCaptioner na komputery Mac pozwala tworzyć podpisy do kolekcji filmów. Za jego pomocą możesz importować istniejące transkrypty, a plik wyjściowy można zapisać w różnych rozszerzeniach, w tym SRT i SUB.

Aplikacja działa, powtarzając fragment filmu, dopóki nie zakończysz wpisywania tego, co słyszysz. Wystarczy nacisnąć klawisz Return, aby zapisać podpis i automatycznie przejść do następnych kilku sekund filmu, dzięki czemu możesz szybko przejść przez swoje zadania związane z napisami.

Krzywa uczenia się praktycznie nie istnieje, więc nie musisz być na przykład mistrzem w używaniu QuickTime. Ścieżka napisów jest dodawana automatycznie po kliknięciu przycisku. Gdy będziesz gotowy do wyeksportowania transkrypcji, MovieCaptioner na komputery Mac kompiluje wszystkie podpisy w jednym zwięzłym pliku tekstowym, z kodem czasowym lub bez.

Reklama

Jeśli masz już transkrypcje i po prostu musisz dodać je jako podpisy do swoich filmów, MovieCaptioner umożliwia importowanie tekstu. Aplikacja może również importować inne formaty napisów, takie jak SCC, STL, XML, SRT, QT Text, Adobe Encore, SBV i SUB.

Ogólnie rzecz biorąc, MovieCaptioner na Maca jest łatwą w użyciu aplikacją zaprojektowaną, aby pomóc Ci w tworzeniu napisów filmowych do Twojej kolekcji. Jest lekki, ma niewielką powierzchnię i płytką krzywą uczenia się. Dzięki zaawansowanym funkcjom eksportu MovieCaptioner na komputery Mac to świetny wybór, jeśli chcesz dodać CC do swoich multimediów.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
MovieCaptioner for Mac, 5.40 dla Mac
Rozmiar pliku:
19.62 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Thursday, July 5th 2018
Autor
SynchriMedia

https://www.synchrimedia.com

SHA-1:
1853713ff052c832c223a87673c7dacf0d1398fe

MovieCaptioner for Mac

5.40

SynchriMedia(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.40 MovieCaptioner for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama