Reklama

NTFS-3G

2015.3.14

Tuxera(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

NTFS-3G to narzędzie sterownika, które działa na wszystkich komputerach Mac i jest dostępne za darmo. Jest to sterownik odczytu / zapisu NTFS, którego można używać w systemach FreeBSD, Mac OS X, Linux, Haiku, Solaris, NetBSD i wielu innych systemach operacyjnych. Użytkownicy, którzy chcą niezawodnego źródła współdziałającego systemu plików NTFS, uważają to za świetne narzędzie, które pomaga im w projektowaniu, testowaniu i wspieraniu rozwiązań platform sprzętowych. NTFS-3G zapewnia platformę dla wielu urządzeń elektronicznych, a także komputerów, w celu bezpieczniejszej wymiany danych. W rezultacie ten sterownik znajduje się w milionach urządzeń, a ponad 30 książek na temat zaawansowanego przetwarzania odnosi się również do tego sterownika.

NTFS-3G oparty jest na systemie plików FUSE. Pomaga to uzyskać dostęp do wszystkich urządzeń i partycji korzystających z formatów NTFS. Ten wieloplatformowy system plików NTFS typu open source został opracowany w celu zapewnienia obsługi odczytu i zapisu w systemach plików Microsoft Windows NTFS. Ze względu na interfejs FUSE sterownik ten może być używany w wielu systemach operacyjnych, bez żadnych modyfikacji. Jest obecnie dostępny na Powszechnej Licencji Publicznej GNU. Narzędzie sterownika jest obecnie w trakcie konserwacji i zostało opracowane jako rozwidlenie do NTFSPROGS, której zastrzeżona wersja jest już dostępna. Sterownik został wprowadzony w lipcu 2006 roku i został opracowany przez Szabolcsa Szakacsitsa, starszego programistę Linuksa.

Po tym, jak sterownik nabrał tempa, jego pierwsza stabilna wersja została uruchomiona w 2007 roku jako NTFS-3G w wersji 1.0. Kod jest obecnie opracowywany przez firmę Tuxera Inc., która została utworzona wyłącznie w celu opracowania tego kodu. Sterownik jest dostępny jako wersja społecznościowa dla komputerów Mac za darmo. Jest to jeden z niewielu sterowników, który zapewnia również dostęp do zapisu w bezpieczniejszy sposób.

Reklama

Pakiet instalacyjny automatycznie konfiguruje ten sterownik (a także pakiet zgodny z FUSE), dzięki czemu korzystanie z tego sterownika jest dziecinnie proste. Jednak nadal nie obsługuje kompresji, natywnych list kontrolnych dostępu do systemu plików NTFS, a nawet obsługuje szyfrowanie plików rodzimych na poziomie systemu plików. Świetna społeczność, dobre wsparcie i aktywny rozwój sprawiają, że jest to jedno z najlepszych narzędzi dla komputerów Mac.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
NTFS-3G, 2015.3.14 dla Mac
Rozmiar pliku:
1.21 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Tuesday, October 6th 2015
Autor
Tuxera

https://www.tuxera.com

SHA-1:
0ebd9adffd5a6ddcfbacade6be8efe1eba4b1a08

NTFS-3G

2015.3.14

Tuxera(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2015.3.14 NTFS-3G. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama