Reklama

OnyX dla Mac

3.4.6

Titanium Software(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

OnyX to proste i wydajne narzędzie optymalizacyjne, które pozwala utrzymać Mac w najlepszej formie. Ta wersja wymaga systemu Mac OS Mountain Lion, ale inne wersje są dostępne dla systemu Mac OS X 10.2 i nowszych wersji. Po uruchomieniu OnyX po raz pierwszy przeprowadzi on weryfikację SMART na dysku twardym, co pomoże w zapobieganiu wszelkiego rodzaju awariom systemu, a także upewni się, że woluminy są czyste, abyś nie doświadczył niezwykłej struktury woluminów. Dobry przewodnik pomocy ułatwia korzystanie z aplikacji z jasnymi wyjaśnieniami i przewodnikami krok po kroku.

Dzięki OnyX możesz ustawić liczbę parametrów, które mają być sprawdzane przez aplikację, w tym Spotlight, iTunes, Expose, a nawet Dock. Czcionki, pliki użytkownika, a nawet pliki systemowe są całkowicie czyszczone przez tę aplikację. Musisz jednak zamknąć aplikacje, aby je odpowiednio wyczyścić. Pomaga to Onyxowi pracować szybciej i wydajniej. Jest również wyposażony w opcję automatyzacji, która pomaga utrzymać dysk twardy w czystości przez cały czas i utrzymuje wszelkie problemy występujące w tej części.

Osoby, które borykają się z problemami systemowymi lub problemami z uruchamianiem komputerów Mac, uznają OnyX za przydatne narzędzie. Aplikacja może również służyć do usuwania dzienników z komputera lub czyszczenia pamięci podręcznej systemu. Ma również interfejs oparty na dialogu i jest aplikacją przyjazną dla początkujących. Jest to również dość elastyczna aplikacja. Został wprowadzony na rynek dopiero w 2003 roku i ma dobrą historię rozwoju. Ogólnie rzecz biorąc, dobry wybór dla wszystkich użytkowników.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
OnyX, 3.4.6 dla Mac
Rozmiar pliku:
8.30 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, July 27th 2018
Autor
Titanium Software

https://www.titanium.free.fr

SHA-1:
4d8fd0e81c77f6e6c7dc0e0cabf879f71ddac4e2

OnyX dla Mac

3.4.6

Titanium Software(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.4.6 OnyX. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama