Reklama

Paintbrush

2.5.0

Soggy Waffles(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Pędzel to idealny wybór dla osób, które szukają Maca jako alternatywy dla Microsoft Paint. Po prostu wybierz pędzel i zacznij rysować swobodnie i dokładnie tak, jak lubisz. Na pewno nie jest to edytor zdjęć. Nie można go używać jako zamiennika programu Photoshop lub innego oprogramowania do edycji. Możesz go po prostu użyć do rysowania lub rysowania. Jest też mały zestaw narzędzi. Możesz wybrać pędzel, gumkę, selektor obszaru, a także paletę kolorów, której można używać do rysunków.

Pędzel nie jest czymś, z czego z pewnością może skorzystać zaawansowany projektant poziomów lub artysta, ale jest to program przyjazny dzieciom do rdzenia i spodoba się młodym artystom, którzy dopiero się uczą lub bawią. Możesz zapisać dowolne rysunki w większości głównych formatów plików graficznych. Jednak domyślnie jest to tylko format .png.

Reklama

Pędzel to mała i zabawna aplikacja, z której każdy może korzystać przez kilka chwil rozrywki. Puste płótno i dużo wyobraźni ożywi Twoje projekty. Dokładność kolorów jest lepsza w nowszych wersjach, a tym razem prędkość jest lepsza. Co więcej, teraz jest także obsługiwany w wersji 64-bitowej. Najnowsza wersja działa na systemie OS X 10.5 lub nowszym. Funkcje są bardzo podstawowe, a preferencje również należą do tej samej kategorii. Jednak obsługiwana jest tutaj duża liczba grafik. Jeśli masz dzieci w domu lub chcesz przeżyć dobre czasy rysowania w przedszkolu, jest to świetna opcja do odkrycia.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Paintbrush, 2.5.0 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, April 30th 2014
Autor
Soggy Waffles

https://www.paintbrush.sourceforge.net

SHA-1:
129bc19e4f00564db0220fbe60fa80fad249992e

Paintbrush

2.5.0

Soggy Waffles(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.5.0 Paintbrush. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama