Reklama

Signal dla Mac

5.62.0

Open Whisper Systems(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Darmowy komunikator zorientowany na prywatność

Signal to aplikacja do przesyłania wiadomości, która koncentruje się na kwestiach bezpieczeństwa i prywatności. W morzu istniejących aplikacji komunikacyjnych Signal jest niezastąpiony dla tych, którzy cenią silne, open-source, kompleksowe szyfrowanie. Twój Mac to kolejne miejsce, w którym możesz uzyskać dostęp do tego oprogramowania gwiazdy.

Bezpieczeństwo i prywatność

Aplikacje do przesyłania wiadomości stały się nieodłączną częścią naszego codziennego życia. Czy wiesz jednak, ile danych o Tobie gromadzą korporacje stojące za tymi programami? Są to metadane, które mogą zawierać wszystko z Twoich danych osobowych i kontaktowych, kontaktów telefonicznych, a nawet plików.

Do pewnego stopnia wszystkie aplikacje do przesyłania wiadomości gromadzą i przechowują wspomniane dane w serwery firmowe. Na "najbezpieczniejszym i najbardziej prywatnym" końcu spektrum znajduje się Signal. Firma posiada tylko daty utworzenia konta i daty ostatniego użycia. Dlatego nie może sprzedawać ani ujawniać żadnych informacji stronom trzecim (w tym rządom).

Reklama

Wszystkie Twoje wiadomości pozostają na Twoim urządzeniu, dzięki czemu rozmowy niedostępne z jakiejkolwiek innej lokalizacji. Możesz upewnić się, że rozmowa lub połączenie jest bezpieczne, sprawdzając, czy kod na ekranie jest zgodny z kodem po stronie odbiorcy. Brutalne hakowanie jest niemal niemożliwe. Co więcej, baza kodu Signala jest open-source - każdy może sprawdzić jej bezpieczeństwo i autentyczność.

Dlaczego używać Signala zamiast innych aplikacji do przesyłania wiadomości?

Podczas gdy Aspekt bezpieczeństwa jest najbardziej oczywistym powodem przejścia na Signal, powinieneś zastanowić się nad kompromisem i funkcjami, z których musisz zrezygnować. Inne aplikacje mają więcej funkcji, takich jak Viber, który pozwala przenieść trwającą rozmowę z jednego urządzenia na drugie.

Inną opcją byłby Telegram ponieważ hojnie oferuje transfery plików do 2 GB. Dalej jest zawsze kontrowersyjny WhatsApp, z jego obsługa naklejek, czatów grupowych i innych funkcji społecznościowych.

Pod koniec dnia, chociaż Signal nie ma pewnych udogodnień, których można oczekiwać od innych aplikacji do przesyłania wiadomości, to więcej niż nadrabia to, zastępując funkcje ścisłymi i lepszymi protokołami narzędzi zabezpieczających niż jakakolwiek inna aplikacja.

Prywatne, bezpieczne wiadomości mobilne

Signal jest wyraźnym zwycięzcą wśród wszystkich aplikacji do przesyłania wiadomości, jeśli Twoim głównym priorytetem jest utrzymywanie wiadomości z dala od serwerów i danych z dala od wścibskich oczu. Użytkownicy komputerów Mac mogą korzystać z oprogramowania bez żadnych komplikacji i z dodatkową korzyścią komunikacji na urządzeniu.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Signal, 5.62.0 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, October 10th 2022
Autor
Open Whisper Systems

https://signal.org/

SHA-1:
5b79f62267ce37734f25789ca475b96a439198dc
Filename:
signal-desktop-mac-universal-5.62.0.dmg

Signal dla Mac

5.62.0

Open Whisper Systems(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.62.0 Signal. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama