Reklama

Sketch for Mac

55.2

Bohemian B.V.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Jeśli szukasz ukończonego edytora grafiki wektorowej, Sketch może być Twoją odpowiedzią. Po raz pierwszy został wydany pod koniec 2010 roku przez holenderską firmę Bohemian Coding. Od tego czasu cieszy się popularnością i sukcesem, zdobywając nagrodę Apple Design Award w 2012 roku.

Przede wszystkim służy do tworzenia interfejsu użytkownika i interfejsu użytkownika aplikacji mobilnych i Internetu. Z utworzonych projektów mogą korzystać inżynierowie aplikacji i twórcy stron internetowych. Chociaż pliki Sketch są zapisywane we własnym formacie (.sketch), można je również zapisać w innych popularnych formatach, takich jak; PNG, TIFF, WebP i JPG.

Świetna użyteczność

Przede wszystkim Sketch został oklaskiwany za przyjazny i prosty interfejs. Robi wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić użytkownikowi najlepszą dostępną obsługę dzięki wielu funkcjom, w tym trybowi ciemności i przyjaznym czcionkom.

Reklama

Oferuje również potężne rysowanie wektorowe. Użytkownicy mogą korzystać z narzędzi tekstowych, takich jak doskonałe operacje logiczne i symbole. Dostępne są również imponujące linijki, siatki i prowadnice. Teraz „działa również na metalu”, dzięki czemu jest 2,7 razy szybszy niż poprzednie wersje. Jak mówią twórcy. „Sketch zapewnia wydajność, gdy jej najbardziej potrzebujesz”.

Wyniki funkcji szkicu

Dzięki Sketch projektanci mogą uzyskać dostęp do przestrzeni rysunku o nieograniczonych rozmiarach i warstwach, a także menu, kontrolek, okien, paneli i palet. Szkic obiecuje, że pozwoli ci „stworzyć najlepszą pracę” dzięki rozbudowanemu ekosystemowi wtyczek i zaawansowanym funkcjom.

Dostarczony zostanie kompletny zestaw narzędzi. Wiele osób lubi również edycję nieniszczącą, precyzję pikseli i edycję wektorową. Eksportowanie ustawień predefiniowanych, eksport kodu i prototypowanie to także duże zalety szkicowania, a także wiele siatek i prowadnic.

Dolna linia

Ogólnie rzecz biorąc, Sketch zapewnia projektantom cenną swobodę i możliwości, wszystkie dostarczane w zgrabnym opakowaniu. Teraz możesz zrobić jeszcze więcej dzięki Sketch, niezależnie od tego, czy chcesz przyspieszyć przepływ pracy, dodać dane do swoich projektów, czy po prostu chcesz dodać koty GIF do swoich projektów!

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Sketch for Mac, 55.2 dla Mac
Rozmiar pliku:
39.23 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polski
Dostępne języki:
  • Polski,
  • Angielski,
  • Niemiecki,
  • Hiszpański,
  • Francuski,
  • Włoski,
  • Japoński,
  • Chiński
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, June 14th 2019
Autor
Bohemian B.V.

https://www.sketch.com/about-us/

SHA-1:
548f4eff9a1fb5264a65525cca35626d4a7fefc0
Filename:
sketch-55.2-78181.zip

Sketch for Mac

55.2

Bohemian B.V.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 55.2 Sketch for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama