Reklama

SnagIt dla Mac

2022

TechSmith(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Snagit na komputery Mac pozwala na pobieranie profesjonalnie wyglądających zrzutów ekranu z komputera Mac. Aplikacja jest jednym z najlepszych narzędzi dostępnych na platformie Mac. Ma wiele konfigurowalnych opcji i odmian adnotacji.

Kluczowe funkcje obejmują:

  • Elastyczne opcje, które pozwalają uchwycić tylko to, czego potrzebujesz.
  • Odmiany adnotacji, takie jak strzałki i dymki, umożliwiają dostosowanie przechwytywania.
  • Wszechstronność w wykonywaniu zdjęć. Wyślij go do swojej ulubionej aplikacji, udostępnij online lub zapisz na później.

Snagit na komputery Mac umożliwia wykonywanie profesjonalnych zrzutów ekranu z podręczników, samouczków lub prezentacji. Potężne oprogramowanie do przechwytywania ekranu i obróbki zdjęć nagrywa zdjęcia i filmy. Oprócz tradycyjnego pełnego ekranu, obszar przechwytywania może być ustawiony na okno, region lub obszar przewijania. Szeroka gama narzędzi pozwala na kreatywną edycję obrazu, taką jak zmiana rozmiaru, wycinanie, dodawanie adnotacji, kolorowanie, kadrowanie i łączenie obrazów, a także liczne efekty, takie jak perspektywa, cienie i zawijanie strony.

Reklama

Snagit na komputery Mac obsługuje także natychmiastowe udostępnianie zdjęć i filmów na YouTube, Facebooku, Twitterze lub przez e-mail i FTP. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli potrzebujesz wysoce dopracowanej aplikacji do przechwytywania ekranu na platformie Mac, nie szukaj dalej niż Snagit na Mac.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
SnagIt, 2022 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Thursday, May 9th 2019
Autor
TechSmith

http://www.techsmith.com/

SHA-1:
9214e7496d163eedd29f1f7185d314a13ad6fc50

SnagIt dla Mac

2022

TechSmith(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2022 SnagIt. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama