Reklama

Start Survey? dla Mac

beta

PixelDough(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Rozpocząć ankietę? Krótki thriller

Rozpocząć ankietę? to niesamowita, ale bardzo prosta gra logiczna. Gracze wcielają się w kogoś, kto wypełnia szybką ankietę za pieniądze. Stamtąd pojawia się wiele osobistych pytań, które sprawiają, że całe doświadczenie jest dość ekscytujące. Oryginalny twórca stworzył tę grę na wydarzenie reklamowe, a jednak brak języka polskiego często sprawia, że jest to oczywiste.

Rozpocznij ankietę? W grę najlepiej grać na komputerze z systemem Windows ze względu na obsługę większości funkcji przetwarzania grafiki, które są wymagane do prawidłowego grania w grę, a także ogólnie dużą szybkość. Jeśli zdarzy ci się mieć jakiekolwiek problemy z grą, zaleca się, aby najpierw użyć systemu Windows, ponieważ prawdopodobnie będzie łatwiej czytać instrukcje w systemie Windows niż w jakiejkolwiek innej aplikacji. Po otrzymaniu kopii Rozpocznij ankietę? na nowym komputerze z systemem Windows możesz pobrać wszystkie inne aplikacje, które są również dostępne dla programu.

Jeśli chodzi o rzeczywisty projekt ankiety Start? idzie, jest to dość standardowa opłata za grę flashową, a także nieco ogólna w niektórych obszarach. Nie ma tu żadnej świetnej grafiki ani efektów dźwiękowych, ale nie ma też żadnych poważnych wad. Jest trochę obszerny, więc prawdopodobnie będziesz chciał mieć co najmniej jednego znajomego, który dołączy do ciebie podczas gry, a jeśli nie masz nic przeciwko okazjonalnemu komunikatowi o błędzie, gra powinna działać bezbłędnie... przez około sześć godzin w każdym razie.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Start Survey?, beta dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
PixelDough

https://pixeldough.itch.io/

SHA-1:
f4cd960fc222dd79ccb2b6911131f36afd1b0616
Filename:
Start_Survey_Mac.zip

Dostępne również na innych platformach

Start Survey? dla Mac

beta

PixelDough(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji beta Start Survey?. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama