Reklama

Stuffit Expander dla Mac

16.2

Smith Micro(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Wyjaśnienie rozszerzenia rzeczy

Stuffit Expander jest przeznaczony nie tylko dla systemu Mac OS X. Dzieje się tak dlatego, że wielu użytkowników komputerów Mac bardzo często korzysta z tego narzędzia ekspandera i dekodera. Stuffit Expander możesz łatwo pobrać za darmo online, ponieważ jest bardzo popularny. Jednak wiele witryn oferuje ten sam link, jeśli możesz pobrać ekspander z samej witryny.

Stuffit Expander to narzędzie, które kompresuje pliki przy użyciu algorytmu kompresji GZ (używanego również w kilku innych programach komputerowych). Głównym celem tego algorytmu jest kompresowanie plików, aby zmniejszyć ich rozmiar, gdy są przechowywane w archiwum. Tak więc, kompresując archiwum, Twój komputer zaoszczędzi znacznie więcej miejsca, ponieważ nie będzie musiał przechowywać tak wielu danych. Stuffit Expander to narzędzie, które nie jest w stanie dekompresować, dlatego Mac OS X nie będzie w stanie uruchomić niektórych programów wymagających dekompresji. Na przykład, jeśli chcesz uruchomić grę zaprojektowaną dla komputerów Macintosh, Stuffit Expander nie będzie dla niej działać.

Nie oznacza to jednak, że z oprogramowaniem Stuffit Expander wszystko jest złe. W rzeczywistości oprogramowanie pomoże ci stworzyć dużą liczbę archiwów, umożliwiając tworzenie wielu różnych archiwów zgodnie z formatami plików wymaganymi przez programy, nad którymi aktualnie pracujesz. Ponadto obsługuje wiele popularnych formatów plików, co oznacza, że nie musisz konwertować archiwum za każdym razem, gdy chcesz z niego korzystać. Nie zapewnia jednak żadnej ochrony przed kradzieżą informacji, dlatego powinieneś użyć jakiejś formy ochrony, nawet jeśli używasz Stuffit Expander.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Stuffit Expander, 16.2 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German,
  • Japanese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Smith Micro

https://www.smithmicro.com/

Stuffit Expander dla Mac

16.2

Smith Micro(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 16.2 Stuffit Expander. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama