Reklama

WinRAR dla Mac

6.12

Winrar(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Wersja próbna kompresji dla komputerów Mac

WinRAR dla komputerów Mac umożliwia kompresowanie plików w jednym folderze i wyodrębnianie plików z innego folderu. Możesz wybrać metodę kompresji i rozmiar archiwum, a nawet utworzyć hasło, aby zabezpieczyć informacje przed ich wysłaniem.

Najbardziej porównywalną alternatywą jest 7-Zip, z prostym interfejsem i podobnym interfejsem użytkownika. WinRAR ma więcej narzędzi i funkcji, ale 7-Zip oferuje lepsze czasy kompresji. Inne alternatywy to WinZip i PeaZip. WinZip i WinRAR są oprogramowaniem próbnym, podczas gdy 7-Zip i PeaZip są bezpłatne.

Bezpłatna wersja próbna

Możesz kupić licencję lub pobrać bezpłatną wersję próbną tej aplikacji. Ponieważ WinRAR jest oprogramowaniem typu shareware, masz możliwość przetestowania go za darmo przez 40 dni, aby upewnić się, że spełnia Twoje potrzeby.

Reklama

Możesz kupić licencję WinRAR w wielu dostępnych językach i na różnych platformach. Możesz także mieszać wersje, aby spełnić swoje preferencje, jeśli kupisz kilka licencji. Wszystkie przyszłe aktualizacje oprogramowania są bezpłatne .

Berło

WinRAR ma łatwy w obsłudze interfejs do kompresji i wyodrębniania danych do plików RAR i ZIP. Możesz wybrać typ pliku do powiązania z aplikacją, ponieważ obsługuje ona wszystkie popularne formaty kompresji, takie jak RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z i 7-Zip.

Aplikacja jest dostępna w wielu językach, takich jak angielski, chiński, indonezyjski, turecki i nie tylko. Umowa licencyjna musi zostać zaakceptowana podczas instalacji aplikacji. Wstępne pobieranie i instalacja są szybkie, a program nie zajmuje dużo miejsca na urządzeniu.

Bezpieczeństwo

To oprogramowanie do kompresji i ekstrakcji można bezpiecznie zainstalować, ale należy zachować ostrożność podczas pobierania danych zewnętrznych, aby rozpakować je za pomocą WinRAR. Ten program oferuje 128-bitowe szyfrowanie hasłem, aby zabezpieczyć wszelkie skompresowane informacje, które wysyłasz.

Jesteś dodatkowo chroniony przed możliwymi atakami, dołączając archiwum ZIP do ciała sygnatariusza z funkcją podpisu cyfrowego Authenticode. WinRAR oferuje funkcję kreatora, która pomaga nowicjuszom w pakowaniu i rozpakowywaniu plików podczas przeglądania i tworzenia treści. Możesz także naprawić uszkodzone informacje za pomocą narzędzia do naprawy.

Kompresuj i zabezpieczaj swoje dane

WinRAR to oprogramowanie do kompresji i ekstrakcji, które jest dostępne bezpłatnie w wersji próbnej przez 40 dni. Pozwala skompresować pliki, aby zaoszczędzić miejsce i zabezpieczyć je hasłem. Możesz rozpakować skompresowane pliki prawie każdego formatu i naprawić uszkodzone informacje. Jest wysoce zalecany dla prawie każdego użytkownika.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
WinRAR, 6.12 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, October 6th 2022
Autor
Winrar

http://www.win-rar.com

SHA-1:
47bd5d814bd5c0165f951c3c8a5dd3014d9cf6f6
Filename:
rarmacos-x64-612.tar.gz

WinRAR dla Mac

6.12

Winrar(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.12 WinRAR. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama