Reklama

Tor Browser for Mac

10.0

torproject(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Tor Browser dla komputerów Mac został zaprojektowany, aby pomóc Ci zachować prywatność online. Tor Browser to zestaw narzędzi, który może pomóc anonimizować przeglądanie i publikowanie w sieci, komunikatory internetowe i inne aplikacje korzystające z protokołu TCP. Może to być przydatne do użytku prywatnego i służbowego. Oznacza to, że poufne informacje mogą być chronione przed wścibskimi oczami. Dostawcy usług internetowych, rejestratory kluczy i inne rodzaje złośliwego oprogramowania nie są w stanie łatwo śledzić twoich działań.

Tor Browser dla komputerów Mac działa poprzez odbijanie ruchu w rozproszonej sieci serwerów, którą nazywa „routerami cebulowymi”. Interfejs umożliwia włączanie i wyłączanie w zależności od tego, kiedy potrzebujesz anonimowości w Internecie. Przeglądarka Tor dla komputerów Mac pozwala także wybierać spośród różnych tuneli proxy na podstawie mapy świata, która wyświetla dokładnie, gdzie każdy z nich się znajduje.

Podsumowując, Tor Browser dla komputerów Mac jest prostym, dobrze zorganizowanym i skutecznym narzędziem dla użytkowników, którzy są zaniepokojeni bezpieczeństwem lub naruszeniami prywatności, gdy są online. Interfejs przeglądarki to standardowy, przyjazny dla użytkownika romans, a aplikacja jest stosunkowo lekka.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Tor Browser for Mac, 10.0 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, June 4th 2019
Autor
torproject

https://www.torproject.org

SHA-1:
b62861bae48381876bf87113c1b8678aa1ad5c19
Filename:
TorBrowser-10.0-osx64_en-US.dmg

Tor Browser for Mac

10.0

torproject(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 10.0 Tor Browser for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama