Reklama

TuneFab M4V Converter for Mac

1.1.6

TuneFab(Wersja testowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Jedną z wad kupowania legalnego i legalnego iTunes, filmów M4V, teledysków i programów telewizyjnych jest to, że pomimo legalnego posiadania treści, zazwyczaj mają one jakąś ochronę DRM i są zapisywane w formacie pliku M4V. Chociaż możesz zobaczyć, dlaczego Apple to zrobiło, może być bardzo denerwujące.

Zasadniczo oznacza to, że nie można odtwarzać plików na urządzeniach innych niż Apple, takich jak smartfon z Androidem lub XboxOnes, PS4 Pro itp. I to może być problem. Jednym z rozwiązań jest upewnienie się, że wszystkie Twoje media i urządzenia techniczne są produktami Apple i Mac. Ale nie wszyscy mogą sobie pozwolić, a nawet chcieć. W tym momencie pojawia się TuneFab M4V Converter dla komputerów Mac. Aplikacja oferuje rozwiązanie przezwyciężenia takich problemów, usuwając ograniczenia DRM z chronionego M4V i konwertując je na formaty MP4, dzięki czemu możesz odtwarzać swoją legalną zawartość na dowolnym urządzeniu.

Reklama

TuneFab M4V Converter dla komputerów Mac pomaga legalnie usunąć DRM zarówno z zakupionych, jak i wypożyczonych filmów iTunes M4V. Pozwala to oglądać filmy iTunes, programy telewizyjne i teledyski na dowolnym urządzeniu.

Możesz konwertować dowolne chronione filmy M4V, w tym zakupy lub wypożyczenia filmów iTunes, programy telewizyjne, odcinki, teledyski itp. Na MP4 z bezstratną jakością, a 100% oryginalna jakość wideo zostanie zachowana.

Ta aplikacja może zachować ścieżkę audio i AD AC3 Dolby 5.1 podczas konwersji filmów z iTunes. TuneFab M4V Converter Wielojęzyczne napisy, w tym CC i ścieżki audio (w tym opisy audio) filmów z iTunes, można również zapisywać dzięki temu potężnemu oprogramowaniu do usuwania DRM. Co więcej, możesz wykonać wszystkie powyższe czynności i wybrać język, w którym chcesz grać.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
TuneFab M4V Converter for Mac, 1.1.6 dla Mac
Rozmiar pliku:
2.38 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Wednesday, February 28th 2018
Autor
TuneFab

https://www.tunefab.com

SHA-1:
e93495d43c0c52c78b08948844d4e594ad5cec03

TuneFab M4V Converter for Mac

1.1.6

TuneFab(Wersja testowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1.6 TuneFab M4V Converter for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama