Reklama

Tunnelblick dla Mac

3.8.7a

The Tunnelblick Project(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Reklama

Tunnelblick to GUI typu open source dla OpenVPN na platformie Mac OS X. Zapewnia to łatwą kontrolę nad klientami OpenVPN i połączeniami z serwerem.

Aplikacja jest dostępna od razu po wyjęciu z pudełka, ze wszystkimi niezbędnymi plikami binarnymi i sterownikami, w tym OpenVPN, easy-rsa i sterownikami tun / tap. Nie są wymagane żadne dodatkowe pliki instalacyjne; wszystko, co musisz zrobić, to po prostu dodać informacje o konfiguracji i szyfrowaniu.

Aby korzystać z Tunnelblick, potrzebujesz dostępu do serwera VPN. Twój Mac to jeden koniec tunelu, a serwer VPN to drugi koniec.

Reklama

Przydatne, Tunnelblick obsługuje pęku kluczy Apple w celu przechowywania nazwy użytkownika i hasła lub hasła certyfikatu, więc nie trzeba go ponownie wprowadzać ponownie.

Ogólnie rzecz biorąc, Tunnelblick to świetna aplikacja, która jest przyjazna dla użytkownika i dyskretna. Dzięki niemu możesz przejąć kontrolę nad połączeniami klienta i serwera OpenVPN, wszystko z poziomu prostego i uporządkowanego interfejsu.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Tunnelblick, 3.8.7a dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, October 7th 2022
Autor
The Tunnelblick Project

https://www.tunnelblick.net

SHA-1:
c30e953a486dc372c3a3d8f81c9dd1954182c993
Filename:
Tunnelblick_3.8.7a_build_5770.dmg

Tunnelblick dla Mac

3.8.7a

The Tunnelblick Project(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.8.7a Tunnelblick. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama