Reklama

Tux Paint for Mac

0.9.22

New Breed Software(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Tux Paint dla komputerów Mac to bezpłatna, wielokrotnie nagradzana aplikacja do rysowania skierowana do dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Jest używana w szkołach na całym świecie jako element rysunku komputerowego. Ma łatwy w użyciu interfejs, który jest połączony z zabawnymi efektami dźwiękowymi, oraz zachęcającą maskotkę z kreskówek o imieniu Tux, która pojawia się u dołu ekranu, aby udzielać wskazówek, wskazówek i informacji, aby poprowadzić dzieci podczas korzystania z aplikacji.

Na początek dzieci otrzymują puste płótno i różnorodne narzędzia, które pomogą im wykazać się kreatywnością. Narzędzia do rysowania są udostępniane na płótnie i są łatwo dostępne. Płótno ma stały rozmiar, więc nie trzeba się martwić o „piksele” lub „cale” podczas tworzenia nowego obrazu. Cały program mieści się na ekranie o rozmiarze 640x480 i może być wyświetlany na pełnym ekranie, aby zamaskować podstawowy interfejs komputera „na pulpicie”. (Domyślnie jest to tryb 800 x 600, ale może działać w większych rozmiarach, a także w trybie pionowym lub poziomym.)

Aby załadować i zapisać obrazy, używany jest prosty ekran miniatur, więc nie jest wymagana znajomość struktury systemu plików. Nawet nazwy plików są niepotrzebne. Interfejs jest zarówno zabawny, jak i użyteczny dla dzieci. Jest również konfigurowalny. Efekty dźwiękowe, opcje drukowania i wychodzenia można wyłączyć. Tux Paint dla komputerów Mac ma również ogromną obsługę wielu języków, z częściami Tux Paint przetłumaczonymi na 129 języków

Reklama

Ogólnie rzecz biorąc, Tux Paint dla komputerów Mac to świetne narzędzie, które pozwala dzieciom odkrywać ich kreatywność. Ma prosty interfejs, który młode umysły mogą łatwo zrozumieć i istnieje wiele różnych narzędzi do rysowania; od pędzli i stempli po alternatywne palety kolorów. Tekst może być wprowadzany za pomocą różnych czcionek, a także istnieje narzędzie efektów, za pomocą którego można manipulować.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Tux Paint for Mac, 0.9.22 dla Mac
Rozmiar pliku:
14.11 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polski
Dostępne języki:
  • Polski,
  • Angielski,
  • Niemiecki,
  • Hiszpański,
  • Francuski,
  • Włoski,
  • Japoński,
  • Chiński
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, October 28th 2015
Autor
New Breed Software

https://www.newbreedsoftware.com

SHA-1:
6571576ff3b87ee613f3db9930132642c20c0a01
Filename:
Tux_Paint.zip

Tux Paint for Mac

0.9.22

New Breed Software(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 0.9.22 Tux Paint for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama