Reklama

Wondershare SafeEraser for Mac

3.4.6

Wondershare(Wersja testowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Wondershare SafeEraser dla komputerów Mac to tak zwane „czyste konto”, które zapewnia spokój podczas usuwania starych urządzeń z systemem iOS. Aplikacja ma trzy różne tryby bezpiecznego usuwania danych z urządzenia iOS: niski, średni i wysoki.

Wondershare SafeEraser dla komputerów Mac to potężna i niezawodna aplikacja, która została zaprojektowana do czyszczenia zawartości Twojego urządzenia iOS poza odzyskiwaniem przy użyciu wojskowych algorytmów kasowania, których nie można prześcignąć za pomocą oprogramowania do odzyskiwania. Wondershare SafeEraser może pomóc usunąć wszystko z gadżetu za pomocą bezpiecznych i stałych metod usuwania.

Reklama

Aplikacja jest kompatybilna z szeroką gamą urządzeń z systemem iOS, w tym iPhone, iPad i iPod. Wymaga iTunes, aby móc się poprawnie połączyć i działać.

Wondershare SafeEraser dla komputerów Mac automatycznie rozpozna model twojego urządzenia z iOS i wyświetli jego wersję na iOS wraz ze szczegółami dotyczącymi pojemności. Następnie zostaną przedstawione dwie różne metody usuwania danych z urządzenia z systemem iOS; pierwszy usuwa wszystkie istniejące pliki, a drugi dotyczy już usuniętych elementów, takich jak zdjęcia, filmy, dzienniki połączeń i wiadomości SMS.

Ogólnie rzecz biorąc, Wondershare SafeEraser dla komputerów Mac to dobre narzędzie, które zapewnia silne techniki usuwania danych z urządzenia z systemem iOS. Korzystając ze standardowej technologii wojskowej, standardowej technologii DOD 5220 do usuwania danych, możesz mieć pewność, że wszelkie dane przechowywane na urządzeniu z iOS będą całkowicie niemożliwe do odzyskania. Aplikacja jest intuicyjna i przyjazna dla użytkownika.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Wondershare SafeEraser for Mac, 3.4.6 dla Mac
Rozmiar pliku:
26.53 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Thursday, September 3rd 2015
Autor
Wondershare

https://www.wondershare.com

SHA-1:
7f36cf3f75944cccee976fe317f50444dfbd656e

Wondershare SafeEraser for Mac

3.4.6

Wondershare(Wersja testowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.4.6 Wondershare SafeEraser for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama