Reklama

WordPad dla Mac

5.5.1

Studiojeroen(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

WordPad — skomplikowany program do zarządzania dokumentami

Reklama

WordPad to bez wątpienia najbardziej podstawowa aplikacja do przetwarzania tekstu, która od tego czasu zawsze była zawarta we wszystkich wersjach systemu Microsoft Windows. Jest nieco lepszy od Microsoft Word i znacznie łatwiejszy niż Microsoft Works i Microsoft Paint. WordPad zastąpił Microsoft Write, który przez wiele lat był standardowym procesorem tekstu w branży. WordPad sprawia, że edytowanie dokumentów jest znacznie łatwiejsze niż wcześniej. Dodatkowo, ponieważ WordPad jest wyposażony w kolorowy ekran, jest bardzo atrakcyjny i atrakcyjny wizualnie.

WordPad, podobnie jak większość innych edytorów tekstu, pozwala użytkownikowi dostosować powiązania klawiszy, dzięki czemu podczas pracy nad dokumentem wszystkie funkcje edytora tekstu są automatycznie mapowane na klawisz, z którym chcesz pracować . WordPad dołożył również starań, aby jego aplikacja była łatwa w użyciu i zrozumiała, umożliwiając jej dostosowanie do różnych rodzajów komputerów, takich jak komputery PC, laptopy, komputery przenośne, a nawet klawiatury oparte na piórach cyfrowych. Jedną z funkcji, która jest szczególnie pomocna, jest trackball, który umożliwia użytkownikowi łatwe poruszanie się po różnych programach na ekranie i szybki dostęp do informacji. A ponieważ WordPad działa tylko w systemie Windows, nie jest kompatybilny z komputerami Mac.

Jednakże pomimo tego, że jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do przetwarzania tekstu na rynku, WordPad nadal nie jest zbyt przyjemnym programem komputerowym. Jego największym mankamentem jest nieporęczne menu startowe, które sprawia, że rozpoczynanie pracy jest o wiele bardziej żmudne, niż być powinno. Ponadto tak naprawdę nie ma żadnych dostosowywanych pasków narzędzi, takich jak ten, który można znaleźć w programie Microsoft Word, co sprawia, że praca na Wordpadzie jest nieco bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać. Ale ogólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz prostego edytora tekstu z przyzwoitą funkcjonalnością i przyzwoitymi funkcjami, najlepszą rzeczą dla Ciebie jest pobranie bezpłatnej wersji próbnej innych doskonałych programów do przetwarzania tekstu firmy Adobe, takich jak Microsoft Word lub Open Office.< /p>

Reklama

Techniczne

Tytuł:
WordPad, 5.5.1 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Studiojeroen

http://www.studiojeroen.nl

SHA-1:
c643793a108e4cfdf61261852f337686d0d5daa0
Filename:
WordPad.dmg

WordPad dla Mac

5.5.1

Studiojeroen(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.5.1 WordPad. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama