Reklama

BayJDO

1.0

aswinshenoy(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Narzędzie do udostępniania plików w chmurze

BayJDO to całkowicie darmowa aplikacja internetowa do udostępniania plików i sieci peer-to-peer opracowana przez indyjskiego innowatora, Ashwina Shenoya. Podobnie jak jej silni i popularni konkurenci ShareDrop i Blaze, ta oparta na chmurze aplikacja umożliwia udostępnianie plików na różnych urządzeniach bez konieczności instalowania aplikacji, a nawet tworzenia dedykowanego hotspotu. Wszystko czego potrzebujesz to nowoczesna przeglądarka internetowa i sieć; udostępnianie danych można wykonać natychmiast.

Bezpieczne i wygodne przesyłanie danych 

Możesz zapewnić, że udostępnianie plików za pośrednictwem tej witryny internetowej może odbywać się z prędkością światła, ponieważ szybkość przesyłania nie zależy od stabilności połączenia internetowego. Opiera się tylko na sieci lokalnej, takiej jak WiFi Hotspot. W celu ustanowienia połączenia peer-to-peer zostanie użyty serwer sygnalizacyjny WebRTC lub znany również jako PeerJS. Jednak ten serwer nie jest w żaden sposób zaangażowany w proces przesyłania danych. 

Dzięki temu narzędziu internetowemu do udostępniania możesz zagwarantować bezpieczeństwo swoich plików, ponieważ ich transmisja jest szyfrowana zgodnie ze standardami WebRTC. Oznacza to, że nikt poza dwoma urządzeniami nie będzie mógł ich odczytać. Żaden pojedynczy plik nie może zostać wysłany na żaden inny serwer; wszystkie dane są zawsze przesyłane bezpośrednio (P2P) z jednego urządzenia do drugiego. Co więcej, nie przechowuje żadnych Twoich danych osobowych i możesz ufać, że istnieje wysoki poziom prywatności. 

Reklama

Przed kontynuowaniem przesyłania plików musisz sprawdzić, czy Twoja przeglądarka obsługuje WebRTC. Często wszystkie, jeśli nie większość popularnych i zaawansowanych przeglądarek internetowych, obsługuje ten konkretny serwer. Pierwszym krokiem do pomyślnego udostępniania danych jest upewnienie się, że oba gadżety — urządzenie odbierające i urządzenie wysyłające — znajdują się w tej samej sieci. Następnie otworzysz witrynę Bayjdo na wszystkich urządzeniach, aby wybrać jeden z gadżetów i wprowadzić kod drugiego. Możesz także zdecydować się na użycie wbudowanego skanera QR. Każda metoda, którą wolisz wykonać, pojawi się później.

Skuteczna eksperymentalna aplikacja internetowa do udostępniania plików

Biorąc pod uwagę, że twórca BayJDO uruchomił ją tylko jako eksperymentalną aplikację internetową, to niesamowite, jak doskonale wykonuje swoją pracę. Od szybkości transferu po przydatne funkcje, wszystko zasługuje na salut. To naprawdę zapewnia wygodę i znacząco zmienia branżę udostępniania plików.           

Reklama

Techniczne

Tytuł:
BayJDO, 1.0 dla Web Apps
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
aswinshenoy

BayJDO

1.0

aswinshenoy(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 BayJDO. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Powiązane oprogramowanie

Reklama