Reklama

Video Grabber

Apowersoft(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Video Grabber to aplikacja internetowa do pobierania wideo, która jest naprawdę prosta w użyciu. Dzięki niemu możesz pobierać filmy z popularnych witryn wideo, takich jak YouTube, Vimeo i Dailymotion itp.

Aplikacja internetowa wymaga pobrania i zainstalowania małego pakietu uruchamiającego na komputerze. Po tym procesie możesz pobrać dowolne media online.

Reklama

Chwyć wideo online Prostota jest kluczem do Video Grabber. Po zainstalowaniu pakietu uruchamiania na komputerze po prostu zlokalizuj żądane wideo, skopiuj adres URL, a następnie wklej go w polu wyszukiwania strony Video Grabber, a usługa internetowa zlokalizuje plik wideo dla Ciebie. Następnie musisz wybrać format, który chcesz i kliknij przycisk pobierania obok niego. Zawartość zostanie następnie pobrana bezpośrednio na komputer.

Konwersja wideo Naprawdę przydatnym narzędziem w serwisie internetowym Video Grabber jest możliwość konwersji wideo. Na głównej stronie przejdź do przycisku Konwertuj wideo, a następnie zostaniesz poproszony o wybranie pliku do konwersji. Po wybraniu pliku zostanie wyświetlony szereg formatów wyjściowych do wyboru. Tutaj możesz również edytować dane pliku, dodać znak wodny, zmienić rozdzielczość, szybkość transmisji i liczbę klatek na sekundę dla wideo oraz zmienić szybkość transmisji, kanały i częstotliwość próbkowania dla dźwięku. Po dostosowaniu pliku do własnych upodobań, po prostu naciśnij przycisk konwertuj, a plik zostanie przekonwertowany i zapisany na twoim komputerze.

Ekran nagrywania Video Grabber pozwala także nagrywać ekran. Jest to przyjemna funkcja, która pozwala nagrywać, a następnie zapisywać plik jako zrzut ekranu lub wideo.

cennik Video Grabber to usługa bezpłatna.

Dolna linia Video Grabber to świetna aplikacja internetowa, która zapewnia dobrą obsługę i dobrą funkcjonalność. Interfejs internetowy jest bardzo łatwy w obsłudze i może być obsługiwany przez użytkowników na wszystkich poziomach zaawansowania. Opcje konwersji są naprawdę dobre, a narzędzie do nagrywania ekranu jest dokładne bez żadnych problemów. Ogólnie rzecz biorąc, Video Grabber jest przydatnym narzędziem do przechowywania w ulubionych przeglądarki, gdy potrzebujesz pobrać zawartość i edytować ją bezpośrednio z sieci.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Video Grabber, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Apowersoft

https://www.apowersoft.com

Video Grabber

Apowersoft(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Video Grabber. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama