Reklama

Streamable

1.0

Streamable Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Przesyłaj i udostępniaj filmy

Streamable to usługa hostingu wideo z podstawowym darmowym abonamentem. Jest internetowy i umożliwia subskrybowanie aktualizacji statusu różnych dostępnych usług. Możesz przesyłać, udostępniać i edytować filmy lub przycinać je z różnych adresów URL i platform, takich jak Twitter i YouTube. 

Ponadto możesz przycinać filmy do 10 minut bez znaków wodnych lub konieczności rejestracji w bezpłatnym abonamencie. Wypróbuj również bezpłatną wersję próbną dla większych plików. To tak proste, jak wklejenie adresu URL w dostarczonym bloku. Świetną alternatywą dla tego programu jest KODI Media Streaming dla Windows.

Narzędzia do przesyłania strumieniowego

Zaczynasz od wybrania pliku na komputerze do przesłania lub wycięcia go z adresu URL filmu w sieci. Usługa zapewni Ci link do udostępnienia oraz opcję osadzenia lub edycji. W sekcji „Więcej” zobaczysz analitykę, możliwość edycji miniatury, dostęp do ustawień prywatności i linki do pobierania lub usunięcie klipu. 

Reklama

< p>Możesz edytować miniaturę, przesyłając obraz i zmieniając proporcje, przeciągając suwak. Pamiętaj, aby zapisać zmiany, gdy skończysz. Ustawienie prywatności pozwala wybrać między „Tylko link” (każda osoba mająca link może obejrzeć film), „Chronione hasłem” w płatnych planach i ustawieniem prywatnym. Dzięki funkcji pobierania możesz pobrać wideo lub skopiować adres URL MP4 w celu udostępnienia. 

Edycja wideo

Usługa oferuje proste narzędzie do edycji wideo. Użyj suwaka, aby wybrać początek i koniec klipu i sprawdź czas w dwóch blokach poniżej. Wybierz, czy chcesz włączyć lub wyłączyć dźwięk, a także przyciąć lub obrócić klip. Pamiętaj, że musisz założyć konto, jeśli chcesz uzyskać dostęp do swoich filmów. Bezpłatny plan umożliwia korzystanie z plików o długości do 10 minut lub tak dużych, jak 250 MB.

Skompresuj plik wideo w dowolnym formacie lub utwórz kod do umieszczenia na stronie, przesyłając go z komputera, a następnie poczekaj na zakończenie działania narzędzia. W przypadku umieszczania możesz wybrać „Elastyczny” lub „Stały rozmiar”. Dostosuj go, aby odtwarzać w pętli, autoodtwarzać lub ukrywać elementy sterujące. Następnie możesz skopiować kod do osadzenia i udostępnić go na wybranej platformie.

Przesyłaj, edytuj i udostępniaj

Streamable zapewnia hosting wideo w sieci za bezpłatny. Przycinaj, edytuj i kompresuj filmy, a nawet twórz kody do osadzania. Aby uzyskać do nich dostęp, musisz się jednak zarejestrować. Możesz także dokonać aktualizacji, aby uzyskać dodatkowe funkcje. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Streamable, 1.0 dla Web Apps
Wymagania:
  • Chrome,
  • Firefox,
  • Safari
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Streamable Inc.

https://streamable.com/

Streamable

1.0

Streamable Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 Streamable. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama