Reklama

2ndLine - Second Phone Number dla Android

24.17.1.0

TextNow Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Bezpłatna druga linia z aplikacją na Androida

2ndLine — drugi numer telefonu dla systemu Android to bezpłatna aplikacja do komunikacji mobilnej, która umożliwia utworzenie drugiego numeru telefonu dla telefonu. Ta druga linia umożliwia przychodzące i wychodzące połączenia dzwonić tak, jak Twoja pierwotna linia, bez konieczności używania podwójnej karty SIM. 

Drugiej linii możesz używać do obsługi określonych połączeń i wiadomości, takich jak linia biznesowa. Aplikacja umożliwia normalne wysyłanie obrazów, wiadomości i SMS-ów. Podobne aplikacje zapewniają podobne funkcje, w tym Snagit, Camtasia, ConnectWise Control, OPPO Clone Phone i Prezi.

Drugi numer

Opracowana przez TextNow aplikacja zapewnia drugi numer telefonu w USA lub Kanadzie dla urządzenia z systemem Android. Możesz nawiązywać i odbierać połączenia przez Wi-Fi lub komórkową transmisję danych w istniejącej sieci komórkowej z każdym w Kanadzie i USA. Wszystkie połączenia w tych dwóch krajach są bezpłatne, a Ty Płać tylko za połączenie internetowe. Możesz odbierać SMS-y i połączenia telefoniczne bez pobierania aplikacji na swój telefon. Tylko osoby w Kanadzie lub USA mogą pobrać tę aplikację.

Reklama

Kluczowe funkcje

Aplikacja 2ndLine - Drugi numer telefonu ma wiele funkcji oprócz tanich połączeń telefonicznych. Umożliwia odbieranie poczty głosowej i transkrypcji, przekazywanie połączeń, ustawianie identyfikatorów dzwoniących, kodów dostępu i konta Google SmartLock. Możesz ustawić tło i dzwonki oraz tworzyć grupy, aby otrzymywać obrazy i teksty z Twoim podpisem. Dostępna jest funkcja szybkiej odpowiedzi, a wszystkie wiadomości będą dostępne w Twojej standardowej skrzynce pocztowej.

Połączenia telefoniczne i SMS-y

2ndLine zapewnia drugi lokalny numer telefonu do korzystania z nieograniczonych bezpłatnych połączeń na dowolny numer telefonu w USA lub Kanadzie. Możesz wykonywać tanie połączenia międzynarodowe i wysyłać nieograniczoną liczbę bezpłatnych wiadomości tekstowych i graficznych. Na Twoje konto są wysyłane oferty, które wypełniasz, abyzarobić darmowe pieniądze lub samodzielnie dodać pieniądze, aby wykonywać tanie połączenia międzynarodowe.

Duży ekran i jakość

Aplikacja 2ndLine może być używana na dużym ekranie komputera za pomocą klawiatury i myszy, co zapewnia łatwość użytkowania. Twoje połączenia będą kierowane w celu poprawy jakości za pomocą elastycznej funkcji połączeń.

Twój bezpłatny drugi numer w USA i Kanadzie

2ndLine – Drugi numer telefonu dla Androida daje Ci drugi numer i umożliwia bezpłatne rozmowy i wiadomości w USA i Kanadzie oraz tanie połączenia międzynarodowe. Możesz mieć drugą linię dla biznesu lub rozrywki bez drugiej karty SIM lub jakichkolwiek umów.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
2ndLine - Second Phone Number, 24.17.1.0 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Sunday, May 26th 2024
Autor
TextNow Inc.

http://www.textnow.com

2ndLine - Second Phone Number dla Android

24.17.1.0

TextNow Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 24.17.1.0 2ndLine - Second Phone Number. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama