Reklama

AGT: America's Got Talent

1.9.0

NBCUniversal Media LLC(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Jak dostać się do AGT: America's Got Talent Auditions

AGT: America's Got Talent opiera się na hitowym reality show z udziałem Kelly Clarkson, Jimmy'ego Gulzara i Randy'ego Jacksona. Ta seria reality show jest spin-offem niezwykle popularnego, długoletniego reality show The X Factor. Ten reality show zawiera eliminacje z kilku programów celebrytów na różnych platformach i stał się jednym z najpopularniejszych w telewizji. Trzeci sezon AGT: America's Got Talent jest obecnie na etapie planowania, a sieć poszukuje nowych talentów do udziału w programie.

Koncepcja pokazu jest prosta: wybiera się dwóch lub więcej uczestników, a następnie przeprowadza serię przesłuchań, w których biorą udział w różnych konkursach talentów, a wszystko to pod okiem profesjonalnego sędziego. Każdego tygodnia w programie pojawia się nowy talent i prosi ich o wykonanie jednego z dwóch różnych występów opartych na talentach, zwykle jednego, który wykorzystuje ich naturalne talenty, a drugiego, który wykorzystuje ich umiejętności aktorskie, aby stać się kimś innym (pomyśl o skeczu o American Idol) . Aktorzy w serialu są zazwyczaj wybierani z puli talentów, które zostały zarekomendowane przez dyrektora z firmy. Te przesłuchania są nagrywane do późniejszego wyemitowania w późniejszym terminie.

Po wybraniu przesłuchań otrzymują scenariusz wyjaśniający, o co będą proszeni na scenie. Aby uczynić go bardziej interesującym dla widzów, często na końcu spektaklu pojawia się zwrot akcji, który daje widzom coś do zrobienia i zwiększa poziom podekscytowania. Na scenie było wiele pamiętnych momentów, takich jak emocjonalne załamanie jednego zawodnika lub zupełnie niezamierzona przezabawna wymiana komedii między dwoma uczestnikami. Wiele osób stało się wirusowymi sensacjami po prostu biorąc udział w jednym z przesłuchań AGT: America's Got Talent. Świetnym tego przykładem jest uczestniczka, która odmówiła zaśpiewania piosenki w finale, ponieważ uznała, że jest za duża i ma za dużo dźwięków gitary.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
AGT: America's Got Talent, 1.9.0 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, June 7th 2024
Autor
NBCUniversal Media LLC

https://www.nbcboston.com/products/

SHA-1:
32e5ad0a575e63fe28076405cd74466326027e63
Filename:
com-nbcuni-nbc-agt-30-67651256-8745eba908534b3cba71531d85ade5e5.apk

AGT: America's Got Talent

1.9.0

NBCUniversal Media LLC(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.9.0 AGT: America's Got Talent. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama