Reklama

AirAttack HD

1.8.1

Art in Games(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Unikalne samoloty, efekty specjalne i ekscytująca rozgrywka

Air Assault HD to szybka, nagradzana gra zręcznościowa nowej generacji odgórna w Google Play, która jest pełna akcji pompującej adrenalinę, z bardzo intensywną bronią i równie ekscytującą fabułą. Kontroluj swoją postać za pomocą elementów sterujących na ekranie dotykowym i różnych elementów sterujących klawiatury. Ulepsz swój statek, zdobywając skrzynie podczas walki z falami wrogów. Każdy wróg ma różne wzorce ataków, w tym bloki tarcz, lasery, pociski i wiele innych, a także można je dostosować do własnych upodobań. Opanuj umiejętności każdej broni i wykorzystaj swoje umiejętności, aby zniszczyć wszystko na swojej drodze, zdobywając spektakularne zabójstwa i zdobywając punkty, aby przejść do następnego poziomu.

Jeśli lubisz precyzyjne gry z naciskiem na szybki refleks, pokochasz Air Assault HD. Ta bardzo wciągająca gra angażuje Cię od początku do końca dzięki szybkiemu tempu ekscytującej walki powietrznej. Musisz opanować kontrolę nad samolotem, ucząc się namierzać wrogów za pomocą poręcznego pada kierunkowego, który uruchamia każdą akcję w grze. Zbieraj skrzynie, zdobywając punkty i odblokowuj nowe bronie w miarę postępów w misji szturmowej. Graj ze znajomym lub dwoma w akcji na podzielonym ekranie, aby uzyskać jeszcze więcej emocji.

Użytkownicy Androida mogą bezpłatnie korzystać z tej ekscytującej gry zręcznościowej. Jeśli lubisz grać w ekscytujące, wysokiej jakości gry na smartfonie, pokochasz Air Assault HD. To jedna z wielu unikalnych gier dostępnych obecnie dla użytkowników urządzeń z Androidem. Jeśli nie masz pewności, czy Air Assault jest dla Ciebie, dlaczego nie spróbować i przekonać się, o co chodzi w tych wszystkich ekscytacjach? Weź udział w wyjątkowym doświadczeniu Air Assault HD już teraz!

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
AirAttack HD, 1.8.1 dla Android
Wymagania:
  • Android 2.0.1
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Art in Games

http://artingames.net

SHA-1:
32a43306af04be0585fc2e2b40c3cb207010715b
Filename:
com.ArtInGames.AirAttackHDLite-1.8.1.apk

AirAttack HD

1.8.1

Art in Games(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.8.1 AirAttack HD. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama