Reklama

APUS Browser

3.1.20

APUS Group(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Jak przeglądać Internet w trybie prywatnym za pomocą przeglądarki APUS?

APUS Browser to przeglądarka internetowa oparta na systemie operacyjnym Android. Przeglądarka działa na platformie Android, która opiera się na języku programowania Java. Chociaż Android nie ma wbudowanej przeglądarki internetowej, kilku programistów zewnętrznych napisało wiele różnych przeglądarek dla Androida, które działają na tej samej ogólnej zasadzie. Przeglądarka APUS była jednym z nich i zyskała wiele uwagi, gdy została uruchomiona w styczniu 2021 roku. Przeglądarka APUS zawiera interfejs, który bardzo przypomina ten z popularnego silnika WebKit, używając tej samej składni JavaScript.

Chociaż Android został zaprojektowany przede wszystkim jako system operacyjny do telefonów komórkowych, grupa apus chciała wyjść poza to, aby stworzyć system operacyjny dla innych gadżetów elektronicznych, takich jak telewizory i laptopy. W ten sposób opracowali innowacyjne hybrydowe rozwiązanie przeglądarki mobilnej, które obsługuje zarówno aplikacje na Androida, jak i strony internetowe napisane dla platformy Android. To rozwiązanie jest znane jako Android Kit Kat 4.4 i jest dostępne po obniżonej cenie w okresie promocyjnym Android Kit Kat. Przeglądarka APUS jest kompatybilna z kilkoma innymi markami telefonów, w tym HTC Desire HD, LG Nexus S i Samsung Galaxy S. Użytkownicy tych telefonów mogą przesyłać swoje dane i korzystać z ulubionych aplikacji Androida na telewizorze za pomocą przeglądarki APUS.

Jak sama nazwa wskazuje, przeglądarka APUS jest dostępna w trybie „incognito”, co oznacza, że każdy, kto korzysta z tej przeglądarki, nie będzie mógł zobaczyć swoich ulubionych witryn. Ponadto możliwe jest surfowanie po Internecie w trybie prywatnym, będąc chronionym przed potencjalnymi szpiegami. Gwarantuje to, że użytkownicy nie będą przeszkadzać stronom internetowym, których nie chcą odwiedzać podczas korzystania z telefonu komórkowego.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
APUS Browser, 3.1.20 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, June 7th 2024
Autor
APUS Group

http://www.apusapps.com

SHA-1:
ee659b2b79457fe4e2b992c28bbb1f050a96fad6
Filename:
com-apusapps-browser-270-67313174-dfe2b43c7bab9e32e29d46bed7c36b7e.apk

APUS Browser

3.1.20

APUS Group(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.1.20 APUS Browser. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Powiązane oprogramowanie

Reklama