Reklama

Contacts

6.31.0

Contapps(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Jak dodać kontakty do iPhone'a z systemem Android?

Kontakty to bardzo przydatna bezpłatna aplikacja na smartfony z systemem Android z systemem operacyjnym Android, która przeszukuje sieć w celu uzyskania imponującej ilości szczegółów o kontaktach przechowywanych w folderze Kontakty użytkownika. To tak duża ilość danych, które oferuje aplikacja, jest tak imponująca: informacje o ostatnich wiadomościach danej osoby wysłanych do znajomych lub w e-mailach, pełne informacje o urodzinach, nadchodzących wydarzeniach, prognozach pogody, a lista jest długa. Kontakty zostały pobrane przez miliony użytkowników na całym świecie i zapewniają bardzo szybki sposób przeglądania i przeglądania tych informacji. Najlepszą rzeczą w Kontaktach jest to, że jest zaprojektowany do bezproblemowej współpracy z najnowszymi wersjami Androida, a także ma „szufladę aplikacji” w głównym interfejsie, która pozwala na korzystanie z różnych aplikacji i korzystanie z nich. Oprócz Kontaktów Google ma dwie inne aplikacje, które są w zasadzie wersjami demonstracyjnymi ich większego pakietu programów, takich jak Chrome i Android.

Aplikację Kontakty można zainstalować na dowolnym urządzeniu z Androidem, o ile jest ono zarejestrowane w Sklepie Google Play. Aby rozpocząć, po prostu przejdź do aplikacji Google Play i zaloguj się przy użyciu unikalnego konta Google. Zostaniesz przeniesiony na ekran główny, gdzie zobaczysz trzy małe kropki na pełnym białym tle (które zmienia się na czerwony, jeśli masz zainstalowane animacje lub inne wizualizacje). Dotknij dowolnej z tych kropek, a zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę Kontakty Google. Możesz zobaczyć tabelę swojej książki adresowej e-mail wraz ze wszystkimi ostatnimi e-mailami, kontaktami telefonicznymi, a nawet kontaktami Google+, które możesz łatwo zmienić poniżej.

Aplikacja Kontakty zasadniczo działa jak szkielet dla wszystkich innych aplikacji, takich jak aplikacja Android Wearable, menedżer Android Desk i menedżer kontaktów. Pozwala to zarządzać kontaktami bezpośrednio z głównego interfejsu Androida, zamiast bawić się interfejsem zewnętrznym. Jeśli korzystasz z interfejsu książki telefonicznej dla Kontaktów, przekonasz się, że znacznie ułatwi to dostęp do wszystkich kontaktów z jednego miejsca.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Contacts, 6.31.0 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, January 20th 2023
Autor
Contapps

http://www.contactsplus.com

SHA-1:
ace49fce94ef2a3b917c334e4a652250aa5eace5
Filename:
com-contapps-android-60310000-64084012-98a3b268cb1d137ebc282900cff4e97e.apk

Contacts

6.31.0

Contapps(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.31.0 Contacts. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama