Reklama

WhatsApp Business

2.23.3.4

WhatsApp Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

WhatsApp Inc. (bezpłatny)

Czy kiedykolwiek chciałeś łatwiej łączyć się z ludźmi rozsianymi po całym świecie? WhatsApp Business robi to, udostępniając platformę, na której firmy mogą tworzyć profile i bezpośrednio wysyłać wiadomości do innych użytkowników na Whatsapp.

Logować się

Ten program działa podobnie do komunikatora Facebook. Tworzenie profilu firmy jest intuicyjne, podobnie jak założenie zwykłego konta. Niestety, potrzebujesz innego numeru telefonu niż ten, którego używasz do osobistej Whatsapp, z którym może być problem.

cechy

Usługa przesyłania wiadomości zapewnia różne sposoby pozostawania w kontakcie z klientami. Jednym ze sposobów jest to, że daje możliwość tworzenia określonych wiadomości. Chcesz poinformować klientów, kiedy jesteś zajęty lub zamknięty? Aplikacja może wysyłać masowe wiadomości.

Reklama

Sprzedawaj towary za pośrednictwem aplikacji

Jedną z opcji dla aplikacji oprócz klientów korzystających z wiadomości jest konfigurowanie sprzedaży za pośrednictwem aplikacji. Klient może kupić lub sprawdzić poprzednie zamówienie w programie.

Może także łączyć się z reklamami na Facebooku. Facylitator biznesowy może również otrzymywać statystyki związane ze sprzedażą WhatsApp, aby ułatwić księgowość Twojej organizacji.

Biznes na wyższym poziomie

Jeśli jesteś firmą, która chce lepiej docierać do konsumentów, WhatsApp Business to świetne miejsce na rozpoczęcie. Interfejs oprogramowania będzie wydawał się znajomy, więc nie ma wiele krzywej uczenia się.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
WhatsApp Business, 2.23.3.4 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, January 26th 2023
Autor
WhatsApp Inc.

https://www.whatsapp.com

SHA-1:
d1b931ec7b1675035635d30d6f966c819cb7b0ed
Filename:
com-whatsapp-w4b-230304003-64214914-11fc34ec980f0dc66bdb58fbddefcd77.apk

WhatsApp Business

2.23.3.4

WhatsApp Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.23.3.4 WhatsApp Business. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama