Reklama

DroidCam

6.27

Dev47Apps(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Droid CAM - aplikacja do kamery dla użytkowników Androida

Nową kamerą szpiegowską z niespodzianką jest aplikacja Droid CAM, która umożliwia robienie i udostępnianie własnych filmów i zdjęć. Oprogramowanie działa na platformie Android i można je pobrać bezpośrednio na telefon. Aby można było aktywować tę funkcję w telefonie, musisz wprowadzić dane swojego konta Google. Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł przesyłać dowolne zdjęcia i filmy bezpośrednio z urządzenia z Androidem bezpośrednio na Dysk Google lub Picasa. Istnieje wiele innych fajnych funkcji, które to oprogramowanie ma do zaoferowania, a niektóre z nich omówimy w poniższych akapitach.

Funkcje DroidCam X Pro: Nagrywanie: nagrywanie filmów lub zdjęć w wysokiej rozdzielczości przy użyciu przedniej i tylnej kamery urządzenia jest niezwykle łatwym procesem. Wystarczy podłączyć kabel USB do gniazda USB w telefonie i podłączyć rejestrator do komputera. Gdy będziesz gotowy do rozpoczęcia nagrywania, po prostu dotknij przycisku „Rozpocznij nagrywanie” znajdującego się na ikonie zasilania telefonu. Kolejną fajną funkcją aplikacji droidcam jest możliwość edycji nagrań w celu usunięcia niechcianego materiału filmowego, zastosowania różnych filtrów, a także dodania tekstu do filmów w celu ich personalizacji.

Możliwość oglądania nagranych filmów bezpośrednio na urządzeniu z Androidem za pośrednictwem połączenia internetowego to jedna z najbardziej atrakcyjnych funkcji tej konkretnej aplikacji. Jeśli szukasz sposobu na robienie zdjęć i filmów sobie lub znajomym, gdy są na plaży lub po prostu na spacerze, nie ma innego prostszego i bardziej bezproblemowego rozwiązania niż korzystanie z tego programu. Nie ma potrzeby noszenia ze sobą dodatkowej kamery i podłączania jej również do komputera, ponieważ kamera internetowa może bezprzewodowo przesyłać zdjęcia i filmy bezpośrednio z urządzenia z systemem Android na komputer. Jakość zdjęć będzie bardzo dobra i nie będziesz musiał martwić się o problemy z kompatybilnością z komputerem, ponieważ kamera i rejestrator będą również działać dobrze ze wszystkimi rodzajami komputerów. Nie musisz się już martwić o to, czy zrobione zdjęcia będą widoczne na telefonie, czy nie. Teraz każdy może dzielić się swoimi wspaniałymi wspomnieniami online.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
DroidCam, 6.27 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, June 7th 2024
Autor
Dev47Apps

http://www.dev47apps.com

SHA-1:
4b8b3022242cc7a603cdb746035ca9de664a84db
Filename:
com-dev47apps-droidcam-111-67553728-553ef2dcbd5e6a49be163232dbe9ad2a.apk

DroidCam

6.27

Dev47Apps(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.27 DroidCam. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama