Reklama

MoboMarket Lite dla Android

4.1.1.4336

Moborobo Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Niektóre najpopularniejsze aplikacje do grania na urządzeniach mobilnych

Mobo Marketplace Lite to najnowsza wersja firmy Mobotropolis, dewelopera aplikacji mobilnych i treści mobilnych w Indiach. Firma wcześniej uruchomiła Moborasaurus, serwis społecznościowy i aplikację społecznościową w Indiach. Deweloper postanowił wtedy uruchomić aplikację na platformie mobilnej, aby zaspokoić potrzeby osób mieszkających w różnych częściach kraju. Następnie firma zdecydowała się wprowadzić aplikację na rynek Android, ponieważ jest to największy mobilny system operacyjny na świecie. Dzięki tej najnowszej wersji użytkownicy mogą teraz korzystać z wielu różnych aplikacji na swoich telefonach komórkowych.

Mobo Marketplace Lite zawiera wiele popularnych aplikacji, które użytkownicy lubią pobierać. Jedną z najczęściej pobieranych obecnie aplikacji na telefony komórkowe jest gra o nazwie Draw Something. Jest to jedna z najpopularniejszych aplikacji w telefonach komórkowych, z której korzystają użytkownicy na całym świecie. Gra jest jedną z najbardziej rozrywkowych dostępnych dla użytkowników i jest dostępna w wielu wersjach, w tym tańszej i premium. Aplikacja Draw Something jest również niezwykle przydatna, ponieważ pozwala użytkownikom zapisywać ulubione zdjęcia i udostępniać je znajomym na swoich telefonach komórkowych.

Kolejną popularną aplikacją oferowaną przez Mobo Marketplace Lite jest aplikacja na Androida do zarządzania restauracją. Kierownik restauracji może zarządzać wieloma rzeczami w podróży, korzystając z funkcji wielozadaniowości Androida. Oprócz tego kierownik restauracji może również korzystać z Android Market, aby kupować towary i usługi z różnych restauracji w okolicy. Kierownik restauracji może następnie przenieść zakupione produkty z powrotem na telefony komórkowe za pomocą programu do przesyłania Android. Oto niektóre z najważniejszych aplikacji dostarczanych przez Mobo Marketplace Lite.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
MoboMarket Lite, 4.1.1.4336 dla Android
Wymagania:
  • Android 2.2
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Moborobo Inc.

MoboMarket Lite dla Android

4.1.1.4336

Moborobo Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.1.1.4336 MoboMarket Lite. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama