Reklama

Hand Craft

2.1.1.2

RyCo(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Rękodzieło

Rękodzieło ręczne jest obecnie bardzo modne. Trend ten zapoczątkowali Japończycy, którzy słyną z miłości do „Ryuku” czy rzemiosła. Rzemiosło ręczne to ogólnie termin używany do opisania rzemiosła, które jest wykonywane ręcznie, zamiast używania jakiegokolwiek rodzaju maszyn. Przykładem ręcznie robionego przedmiotu jest gilotyna do papieru, która jest wytwarzana przez wycinanie papieru w różne kształty i rozmiary z arkuszy o różnej grubości. Istnieje wiele kategorii, w których pogrupowane są rękodzieło, z których główne to sztuka i rzemiosło, ręcznie robione rzeźby, przedmioty dekoracyjne, urządzenia kuchenne, biżuteria i narzędzia.

Ręcznie wykonany, czasem lepiej opisany jako rzemieślniczy, przedmiot ma zwykle jakąś wartość artystyczną i jest zaprojektowany głównie dla niego samego. Artyści wykonujący te przedmioty mogą być zaangażowani w osobiste hobby lub mogą podążać określoną ścieżką kariery, jak jubiler lub artysta. Jest wielu japońskich artystów, którzy specjalizują się w wytwarzaniu figurek lub innego rodzaju glinianych rzeźb. Innym przykładem może być słynny japoński malarz Takashi Murakami, który namalował kilka obrazów opartych na japońskim motywie anditure.

Cała sztuka nie może być zaklasyfikowana jako rękodzieło ręczne, ponieważ każdy przedmiot ma swoje niepowtarzalne piękno i wyjątkowość. Wszystkie mają za sobą historię, która nadaje im szczególny urok i wartość. Dobrym sposobem na poznanie historii przedmiotu jest skorzystanie z Internetu i przeczytanie książek lub czasopism, które piszą na temat konkretnej sztuki, którą chcesz stworzyć lub kupić książkę o tym konkretnym przedmiocie. Z czasem i cierpliwością będziesz mógł dowiedzieć się więcej o różnych typach obiektów, które można sklasyfikować w tej kategorii.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Hand Craft, 2.1.1.2 dla Android
Wymagania:
  • Android 4.3
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • Russian
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
RyCo
SHA-1:
ee8cab95c6cb09da8c57b9f180a49bfb99374dbd
Filename:
hand-craft.apk

Hand Craft

2.1.1.2

RyCo(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.1.1.2 Hand Craft. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama