Reklama

Screen Stream over HTTP dla Android

3.10.6

Dmitriy Krivoruchko(Płatność)

Ocena użytkownika8

Reklama

Strumień ekranu przez konwerter HTTP

Screen Stream over HTTP to nowe narzędzie i konwerter dla systemu operacyjnego Android, który umożliwia strumieniowe przesyłanie treści z urządzenia z systemem Android przez Internet. Jest to przydatne do oglądania multimediów, takich jak filmy, obrazy i muzyka. Screen Stream przez HTTP jest możliwy dzięki konwersji z plików Flash do skompresowanych zasobów Androida, takich jak JPEG i PNG. Korzystanie z tego narzędzia ma wiele zalet, z których jedna jest przeznaczona dla programistów i projektantów, którzy muszą testować swoje aplikacje na różnych platformach Android.

Screen Stream przez HTTP to niezależny od aplikacji protokół, który umożliwia wyświetlanie interfejsu użytkownika systemu Android na urządzeniu z systemem Android lub dowolnym innym urządzeniu zdalnym z systemem Android. Korzystając ze ScreenStream, możesz wyświetlić ekran Androida telefonu komórkowego lub tabletu w zdalnej przeglądarce internetowej za pomocą kliknięcia i dotknięcia myszy. Dzięki ScreenStream możesz oglądać filmy z YouTube, odtwarzać muzykę, słuchać dźwięku i wiele więcej na swoim urządzeniu z Androidem. Screen Stream over HTTP zapewnia wiele opcji i funkcji, w tym bezpieczeństwo, kompatybilność i wtyczki.

Screen Stream to darmowe oprogramowanie. Wystarczy pobrać oprogramowanie własnościowe i zainstalować je na swoim komputerze. To oprogramowanie jest dostarczane z wieloma narzędziami do przechwytywania ekranu i nagrywania wideo. Istnieją inne narzędzia do nagrywania ekranu, które można uzyskać za opłatą w Android Market. Konwerter Screen Stream przez HTTP umożliwia wyświetlanie różnych typów wyświetlaczy, w tym trybu pionowego, poziomego i podzielonego ekranu.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Screen Stream over HTTP, 3.10.6 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • Russian
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Tuesday, February 14th 2023
Autor
Dmitriy Krivoruchko

https://github.com/dkrivoruchko/ScreenStream

Screen Stream over HTTP dla Android

3.10.6

Dmitriy Krivoruchko(Płatność)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.10.6 Screen Stream over HTTP. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama