Reklama

YouTube Kids dla Android

9.15.1

Google Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Aplikacja wideo stworzona tylko dla dzieci

YouTube Kids został stworzony, aby zapewnić dzieciom bardziej ograniczone środowisko, dzięki któremu samodzielne odkrywanie jest dla nich prostsze i przyjemniejsze, a rodzicom i opiekunom łatwiej kierować ich podróżą w miarę odkrywania nowych i ekscytujących zainteresowań. Dowiedz się więcej na youtube.com/kids

Bezpieczniejsze korzystanie z internetu dla dzieci

Ciężko pracujemy, aby filmy w YouTube Kids były przyjazne dla całej rodziny i używamy kombinacji automatycznych filtrów stworzonych przez nasze zespoły inżynierów, opinie ludzi i opinie rodziców, aby chronić naszych najmłodszych użytkowników online. Ale żaden system nie jest doskonały i nieodpowiednie filmy mogą się prześlizgnąć, dlatego nieustannie pracujemy nad ulepszeniem naszych zabezpieczeń i oferowaniem większej liczby funkcji, które pomogą rodzicom stworzyć odpowiednie wrażenia dla swoich rodzin.

Reklama

Dostosuj wrażenia dziecka za pomocą Kontroli rodzicielskiej

Ogranicz czas korzystania z ekranu: ustaw limit czasu, przez jaki Twoje dzieci mogą oglądać i pomóż im w przejściu od oglądania do robienia.

Zachowaj z tym, co oglądają: po prostu sprawdź stronę obejrzyj ponownie, a zawsze będziesz wiedzieć, co oglądali i jakie najnowsze zainteresowania odkrywają.

Blokowanie: nie lubisz filmu? Zablokuj film lub cały kanał i nigdy więcej go nie oglądaj.

Zgłaszanie: zawsze możesz powiadomić nas o nieodpowiednich treściach, zgłaszając film do sprawdzenia. Zgłoszone filmy są sprawdzane 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Twórz indywidualne doświadczenia tak wyjątkowe jak Twoje dzieci

Utwórz do ośmiu profili dzieci, każdy z własnymi preferencjami oglądania, rekomendacje wideo i ustawienia. Wybierz tryb „Tylko zatwierdzona treść” lub wybierz kategorię wiekową, która pasuje do Twojego dziecka, „Przedszkole”, „Młodsze” lub „Starsze”.

Wybierz tryb „Tylko zatwierdzona treść”, jeśli chcesz ręcznie wybierz filmy, kanały i/lub kolekcje, do oglądania których zezwoliłeś dziecku. W tym trybie dzieci nie będą mogły wyszukiwać filmów. Tryb „Przedszkolak” przeznaczony dla dzieci w wieku 4 lat i młodszych obejmuje filmy promujące kreatywność, zabawę, naukę i eksplorację. Tryb „Młodszy” pozwala dzieciom w wieku 5-7 lat odkrywać swoje zainteresowania w szerokim zakresie tematów, w tym piosenek, kreskówek i rękodzieła. Podczas gdy nasz tryb „Starsze” daje dzieciom od 8 roku życia możliwość wyszukiwania i przeglądania dodatkowych treści, takich jak popularna muzyka i filmy o grach dla dzieci.

Wszystkie rodzaje filmów dla wszystkich rodzajów dzieci

Nasza biblioteka jest wypełniona filmami dla całej rodziny na różne tematy, które pobudzają wewnętrzną kreatywność i zabawę dzieci. To wszystko, od ich ulubionych programów i muzyki po naukę budowania modelowego wulkanu (lub robienia szlamu ;-) i wszystko pomiędzy.

Inne ważne informacje:

Konfiguracja rodzicielska jest potrzebne, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia dla Twojego dziecka.

YouTube Kids zawiera płatne reklamy, aby oferować aplikację za darmo. Twoje dziecko może też oglądać filmy z treściami komercyjnymi od twórców YouTube, które nie są płatnymi reklamami.Informacje na temat ochrony prywatności dotyczące kont Google zarządzanych przez Family Link opisują nasze zasady ochrony prywatności, gdy Twoje dziecko korzysta z YouTube Kids za pomocą swojego konta Google. Gdy Twoje dziecko korzysta z YouTube Kids bez logowania się na swoje konto Google, obowiązują Informacje na temat ochrony prywatności w YouTube Kids.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
YouTube Kids, 9.15.1 dla Android
Wymagania:
 • Android 13.0
Język:
Polski
Dostępne języki:
 • Polski,
 • Angielski,
 • Hiszpański,
 • Rosyjski,
 • Niemiecki,
 • Koreański,
 • Portugalski,
 • Japoński,
 • Francuski,
 • Portugalski,
 • Szwedzki,
 • Włoski,
 • Holenderski,
 • Chiński,
 • Turecki,
 • Arabski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, April 22nd 2024
Autor
Google Inc.

https://www.google.com/culturalinstitute/

YouTube Kids dla Android

9.15.1

Google Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 9.15.1 YouTube Kids. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama