Reklama

imo beta free calls and text dla Android

2024.01.2052

imo.im(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

IMO.IM (ZA DARMO)

Bezpłatne połączenia i SMS IMO Beta umożliwia bezpłatne rozmowy, wiadomości i rozmowy wideo ze znajomymi i rodziną. Możesz dzwonić na i z dowolnego urządzenia, niezależnie od tego, w którym telefonie lub sieci jest włączony! Jak sama nazwa wskazuje, ta aplikacja jest wciąż w fazie beta, więc nie została jeszcze wydana komercyjnie.

Głos i wideo

IMO obsługuje wysokiej jakości połączenia głosowe i wideo za pośrednictwem sieci WIFI i 2G, 3G lub 4G. Możesz wysyłać nieograniczoną liczbę wiadomości tekstowych i prowadzić czaty grupowe ze znajomymi, rodziną i współpracownikami. Dzięki IMO możesz uniknąć płacenia za minuty komórkowe i opłaty za SMS-y, ale mogą obowiązywać opłaty za transmisję danych, więc sprawdź swój plan telefonu komórkowego. Zaszyfrowane czaty i połączenia zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo.

Miłego udostępniania

Możesz udostępniać i wysyłać filmy wideo do znajomych oraz wymieniać z nimi zdjęcia. Wybierz spośród setek darmowych naklejek, które wyślesz swoim znajomym. Możesz również utworzyć grupy, aby każdy mógł zobaczyć zdjęcia i dołączyć do zabawy.

Reklama

Nadchodzą ulepszenia

Oprogramowanie Beta daje użytkownikom szansę wypróbowania i eksperymentowania z nowymi funkcjami. Ta wersja umożliwia podgląd i odtwarzanie z nowymi funkcjami wiadomości błyskawicznych. Betas nie będzie tak stabilny jak wersje produkcyjne, ale nadal jest sposobem na sprawdzenie, co pojawi się w przyszłych wydaniach. Ulepszono połączenia i ulepszenia połączeń wideo.

Połącz się społecznie

Bezpłatne rozmowy i SMS-y IMO w wersji beta umożliwiają bezpłatne rozmowy, wiadomości i rozmowy wideo ze znajomymi i rodziną. Otrzymasz wysokiej jakości, bezpieczne połączenia głosowe i wideo przez WIFI i wszystkie sieci z nieograniczoną liczbą wiadomości tekstowych. Udostępniaj i wysyłaj filmy do znajomych oraz wymieniaj zdjęcia dzięki tej aplikacji społecznościowej na Androida.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
imo beta free calls and text, 2024.01.2052 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, February 16th 2024
Autor
imo.im

https://imo.im

imo beta free calls and text dla Android

2024.01.2052

imo.im(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2024.01.2052 imo beta free calls and text. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama