Reklama

Yoho Sports

20.36.58

mCube Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

mCube.inc (bezpłatny)

Yoho Sports to aplikacja z bransoletką zdrowia i fitnessu do śledzenia codziennych zajęć. Tandem monitoruje liczbę kroków, wzorce snu i wiele więcej. Aplikacja Yoho to oficjalna aplikacja bransoletki, która zawiera wszystkie informacje gromadzone przez urządzenie.

Kompleksowy monitor

Urządzenia inteligentne mają obecnie w swoim projekcie inteligentne zegarki. Bransoletka służy jako alternatywa dla Apple Watch, który oferuje podobną technologię, ale jest przeznaczony dla iPhone'ów.

Aplikacja do monitorowania kondycji jest podobna do większości dostępnych na rynku. Pracują razem, aby sprawdzić twoje wyniki. Ten program działa jako krokomierz, monitor snu, system alarmowy i powiadamiający oraz urządzenie wyznaczające cele.

Reklama

Prosty i szczegółowy interfejs użytkownika

Interfejs wyświetla trzy działania - kroki, sen i cele ćwiczeń. Pierwsza funkcja obejmuje liczbę kilometrów pokonanych pieszo i spalone kalorie.

Monitor snu monitoruje godziny głębokiego i lekkiego snu, a także liczbę przebudzeń. Możesz także odwiedzić stronę działań i ustawić cele fitness, a aplikacja będzie wypychać powiadomienia, aby o nich przypominać.

Często się zawiesza

Ten program ma kilka doskonałych funkcji monitorowania. Ponieważ zawiera również alarmy, jest doskonały dla każdego, kto chce poprawić swoje zdrowie. Jednak cierpi na częste awarie, przez co wyniki często są niewiarygodne.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Yoho Sports, 20.36.58 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, July 29th 2023
Autor
mCube Inc.

http://www.mcubemems.com/

SHA-1:
9c6ee8daf7935e4ffed5e9bb6d9b4eb9e80cdb50
Filename:
com-uthink-ring-470-65556344-b54972fc70aa18b43b14308a1ef6380b.apk

Yoho Sports

20.36.58

mCube Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 20.36.58 Yoho Sports. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Powiązane oprogramowanie

Reklama