Reklama

IObit Advanced SystemCare dla Windows

13.2.0

IObit(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Optymalizacja komputera na wyciągnięcie ręki

IObit Advanced SystemCare to oprogramowanie zaprojektowane w celu przyspieszenia działania komputera . Wraz z optymalizacją zawiera również opcje zabezpieczeń, które chronią połączenie internetowe przed hakerami. Ta aplikacja jest wyposażona w idealny interfejs , umożliwiający proste, szybkie poprawki prędkości dysku bez nadmiernej komplikacji. Zapewnia również synchronizację z innymi aplikacjami, które poprawiają stan urządzenia.

Łatwy wybór kondycji komputera

IObit Advanced SystemCare to darmowy, bezpieczny program, który wykonuje kilka zadań na komputerze, takich jak usuwanie plików, optymalizacja miejsca na dysku i naprawianie błędów funkcjonalnych. Jednak ten zapewnia większą wartość niż wiele programów z płatnymi edycjami, takimi jak CCleaner .

SystemCare ma wersję pro, ale darmowa aplikacja ma silny zestaw funkcji. Można zauważyć, że chociaż reklamują wersję płatną, darmowa wyraźnie wskazuje, gdzie zaczyna się dodatkowa wersja.

Reklama

Istnieje sześć różnych sekcji, które jasno określają działanie programu. Jest sekcja opieki, obszar przyspieszania, lokalizacja ochrony, przybornik, narzędzie do aktualizacji oprogramowania i wreszcie centrum akcji. Wszystko to odgrywa rolę w szerokim wsparciu zapewnianym przez IObit.

Interfejs użytkownika i dostępność

Panel wyświetlacza ma nowoczesny wygląd. Dzięki różnym odcieniom niebieskiego, czarnego i fioletowego aplikacja ma elegancki wygląd. Przyciski są dobrze zbudowane i jasno zdefiniowane. Jedynym minusem panelu sterowania są reklamy, ale są one dyskretne.

Rzeczywisty interfejs jest łatwy w użyciu . Jak wspomniano wcześniej, istnieje sześć jasno określonych obszarów, z których każdy jest prosty w użyciu. Aplikacja wyświetla wszystkie potrzebne informacje za pomocą małych pól tekstowych Info lub lekko kolorowych słów obok opcji.

Opieka systemu

Najważniejszą funkcją opieki nad systemem jest optymalizacja uruchamiania . W przypadku korzystania z komputera szybkość uruchamiania znacznie wzrasta wraz z czasem optymalnym uruchomieniem systemu. Jednak AVG TuneUp radzi sobie nieco lepiej przy przyspieszaniu uruchamiania.

Inne ważne funkcje to tradycyjne czyszczenie niepotrzebnych plików, optymalizacja dysku, doładowanie internetowe i naprawa skrótów . Jednak zawiera także funkcję Privacy Sweep, która usuwa wszystkie hasła z dowolnej przeglądarki.

Uważaj na defragmentację rejestru . Wiadomo, że powoduje problemy na komputerach PC, przypadkowo usuwając ważne informacje z systemu operacyjnego. Należy o tym pamiętać przy wyborze spośród różnych dostępnych procesów.

Przyspieszenie dysku

IObit Advanced oferuje głęboką optymalizację dzięki bezpłatnej wersji. Mimo że nie jest tak dobry jak profesjonalista, aktywnie przyspiesza modyfikowanie oprogramowania przez komputer w celu zwiększenia prędkości. Oddzielny Driver Booster działa jeszcze lepiej dzięki lepszej rozgrywce.

Turbo Boost zapewnia również jeszcze głębszą specjalizację. Dając opcję pracy w trybie pracy, grania lub oszczędzania baterii, funkcja ta zapewnia większą kontrolę nad mechanizmami komputera.

Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem

Ta aplikacja szczyci się także funkcjami bezpieczeństwa. Najnowsza wersja Advanced SystemCare zapewnia ochronę podczas surfowania, poczty e-mail i reklam . Dzięki prostej instalacji rozszerzenia każdy z tych obszarów jest chroniony przed zagrożeniami.

Jedną z najnowszych funkcji oprogramowania jest Face IDing . Ilekroć ktoś próbuje uzyskać dostęp do twojego komputera, identyfikuje go po twarzy. Jeśli pojawi się nierozpoznany wygląd, ostrzeże Cię. Wymaga prostego pobrania, aby aktywować funkcję.

Być może jedną z najbardziej przydatnych funkcji aplikacji jest doradca na stronie głównej . Dzięki temu użytkownik jest świadomy wszelkich nieautoryzowanych zmian na stronie głównej. Ta funkcja szczególnie pomaga w zapewnieniu integralności powiadomień wyświetlanych w przeglądarce.

Łączność i integracja

IObit ma wiele innych programów do poprawy twojego komputera. Na przykład istnieje bardzo popularny Drive Booster, który naprawia i pobiera dyski do gier. To i więcej można zsynchronizować z Advanced SystemCare.

W skrzynce narzędziowej i sekcjach przyspieszania program wyświetla i oferuje krótkie opisy wszystkich innych oferowanych aplikacji. Każde pobranie jest szybkim procesem z krótkim czasem instalacji. Ogólnie rzecz biorąc, mają ściśle powiązany krąg aplikacji, w przeciwieństwie do CCleaner Professional Plus, który wymaga wielu osobnych pobrań.

Błędy i problemy

Poza kilkoma problemami z rejestrem systemu nie ma widocznych problemów. Ponadto usługa 24/7 rozwiąże wszelkie problemy. Ta pomoc jest udostępniana z Chin, ponieważ IObit jest chińską firmą. Ponadto mają opcję sprzężenia zwrotnego na wypadek, gdyby coś poszło nie tak w systemie.

Nie powinno być obaw, że Advanced SystemCare jest wirusem. Nie ma złośliwego oprogramowania i jest całkowicie bezpieczny w użyciu.

Alternatywne programy

Oprogramowanie do optymalizacji komputera, takie jak Iolo System Mechanic , Glary Utilities i CCleaner, nie ma końca. Przeciwko Ioli SystemCare jest podobny. Jednak SC ma znacznie lepszy interfejs, podczas gdy System Mechanic ma lepsze wyjaśnienie procesu analizy, jednocześnie powstrzymując się przed premią.

Glary Utilities ma również podobny interfejs do świetnego interfejsu. Jednak w porównaniu z Advanced SystemCare brakuje dobrego opisu tego, co się dzieje, a także cierpi z powodu licencji.

CCleaner ma lepszą wydajność, ale ma również problemy z licencjonowaniem. W przeciwieństwie do IObit, odkurzacz nie ma łatwego sposobu zintegrowania wszystkich różnych części podczas optymalizacji. Oba programy zapewniają doskonałe bezpieczeństwo .

Mocny, zorganizowany, elegancki

IObit Advanced SystemCare nie jest najsilniejszym dostępnym; jednak dla darmowego boostera sterowników nie jest źle. Będzie nadal przetrwać i będzie ulepszany w dającej się przewidzieć przyszłości. Dzięki eleganckiemu wzornictwu i wyjątkowemu bezpieczeństwu ma niszę na rynku.

W porównaniu do wcześniejszych wersji Advanced SystemCare, ta dodała ochronę e-mail i poprawiła bezpieczeństwo. Wydaje się, że traktuje bezpieczeństwo użytkowników jako jeden z najgłębszych problemów, co jest pozytywnym kierunkiem dla programu.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
IObit Advanced SystemCare, 13.2.0 dla Windows
Rozmiar pliku:
46.47 MB
Wymagania:
 • Windows Vista,
 • Windows 10,
 • Windows 8,
 • Windows 7,
 • Windows XP
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, May 30th 2019
Autor
IObit

https://mobile.iobit.com/

SHA-1:
da3d2c01ea79219e0de87db55cfdab3ee98338cf

IObit Advanced SystemCare dla PC

13.2.0

IObit(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 13.2.0 IObit Advanced SystemCare. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama