Reklama

ArgusLab dla Windows

4.0.1

Arguslab

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Argus Laboratory — modelowanie systemów chemicznych w systemie Windows

Argus Laboratory to wysoce rozwinięte oprogramowanie do modeli molekularnych dla systemu operacyjnego Windows. Jest już trochę nieaktualny, ale wciąż jest niesamowicie popularny. Obecnie do wyboru jest ponad 20 000 pobrań. Argus Lab ma przyjazny dla użytkownika interfejs, świetny zestaw funkcji i jest dobrym, solidnym modelem do nauczania i badań.

Argus Lab został opracowany przez zespół sześciu naukowców i jednego inżyniera, którzy pracowali nad projektem w wolnym czasie podczas studiów na Uniwersytecie Illinois w Champaign. Kiedy nie byli zajęci swoją pracą, członkowie zespołu pracowali nad Arguslab w pełnym wymiarze godzin. Argus Lab został opracowany jako potężne, otwarte oprogramowanie do modelowania molekularnego i symulacji, które może działać na platformach Windows, Linux, Mac OS X, a także Android. Oznacza to, że może działać na wielu typach komputerów i jest kompatybilny z licznymi eksperymentami chemicznymi.

Argus Lab został opracowany, aby maksymalnie uprościć cały proces modelowania procesów chemicznych, szczególnie dla początkujących i studentów, którzy chcą tworzyć złożone konfiguracje molekularne. Dzieje się tak, ponieważ oprogramowanie pozwala na automatyczne generowanie i dostosowywanie wielu struktur chemicznych. Na przykład wszystko, co musisz zrobić, to przeciągnąć i upuścić konfiguracje molekularne do systemu Arguslab, a on automatycznie wygeneruje żądany model. Wybory projektowe są w pełni konfigurowalne, dzięki czemu możesz mieć model tak, jak chcesz.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
ArgusLab, 4.0.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Arguslab

http://www.arguslab.com

ArgusLab dla PC

4.0.1

Arguslab

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.0.1 ArgusLab. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama