Reklama

DataStudio dla Windows

1.9.8r10

pasco(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Uwagi dotyczące instalacji Datastudio

Data Studios to potężne narzędzie Windows Presentation, które może być używane do tworzenia rozwiązań opartych na Windows Presentation. Utwórz folder w domyślnych folderach współdzielonych serwera, takich jak S:\MyServer. W tym przykładzie użyta nazwa serwera to MyServer, a obszar głównego katalogu współdzielonego to S:\DataStudio. Po stronie klienta uruchom Instalator DataStudio (z płyty CD lub za pośrednictwem pobranej aplikacji).

Po zainstalowaniu programu wybierz projekt, a następnie go skompiluj. Kreator poprowadzi Cię przez proces kompilacji i zapewni instrukcje krok po kroku dotyczące instalacji i aktywacji aplikacji. Po zakończeniu instalacji możesz uruchomić projekt w przeglądarce przebiegów. Wybierz projekt, a następnie wyświetl interfejs użytkownika.

Ważnym elementem narzędzia Data Geoffrey jest ekran wyboru danych. Pozwala to wybrać dane, które chcesz zaimportować i zapisać w odpowiednim formacie prezentacji. Na ekranie można utworzyć niestandardowe źródło danych, które korzysta z wbudowanego modułu datastudio z kreatorem wyboru danych. Możesz importować wykresy, wykresy, obrazy i tekst z baz danych, a nawet zapisywać dane jako prezentacje PowerPoint. Możesz również edytować istniejące źródło danych, aby dopasować je do bieżących danych, które masz w bazie danych. Jeśli używasz modułu pasco, możesz nawet importować zewnętrzne odniesienia do źródła danych.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
DataStudio, 1.9.8r10 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP,
  • Windows Vista,
  • Windows 7
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Sunday, June 4th 2023
Autor
pasco
SHA-1:
42c94815709fee5b70e8bf6a0b94f556239fa6ad
Filename:
DS198r10.exe

DataStudio dla PC

1.9.8r10

pasco(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.9.8r10 DataStudio. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama