Reklama

Baidu Antivirus dla Windows

5.4.3.148966

Baidu(Darmowa)

Ocena użytkownika2

Reklama

Baidu (bezpłatny)

Baidu Antivirus to najpopularniejsza chińska wyszukiwarka. Program ma teraz wersję angielską, która zachowuje wszystkie funkcje oryginału. Posiada wszystkie standardowe funkcje, które oferuje każde oprogramowanie zabezpieczające, w tym szybkie skanowanie, ochronę dostępu do Internetu i ochronę pobierania.

Podstawowe wykrywanie

Oprócz wszystkich zwykłych narzędzi, takich jak automatyczne skanowanie i kwarantanna, Baidu nie oferuje nic specjalnego. Interfejs jest łatwy w nawigacji, co jest dobre. Instalacja jest szybka i bezproblemowa, ponieważ nie ma opcji premium.

Ma tryb ochrony w czasie rzeczywistym, który chroni twoje działania w Internecie. Nie powinno to być przełączalne, ponieważ aplikacja antywirusowa domyślnie by to robiła.

Reklama

Bezpieczeństwo na poziomie podstawowym

Baidu może bronić się przed typowymi zagrożeniami i wykryje niektóre złośliwe oprogramowanie, ale robi to na poziomie podstawowym. Nie wykrywa zaawansowanych trojanów i wielu różnych programów ransomware. Gdy wirus pomija aplikację podczas skanowania, zobaczysz „bezpieczną” etykietę, mimo że wirus uszkodzi twoje urządzenie.

Jedną z funkcji, która działa dobrze, jest alarm behawioralny. Informuje o tym, co aplikacja podejrzewa, że konkretna witryna lub plik zrobiłby na twoim komputerze. Ponadto, gdy plik stanie się wolny od zagrożeń, na jego nazwie pojawią się wskaźniki.

Nie zapewnia dużej ochrony

Jeśli jesteś kimś, kto zwykle trzyma się z dala od podejrzanych stron, Baidu wykonuje to zadanie. Jednak programy takie jak AVG i Kaspersky są w stanie zrobić znacznie więcej niż ta aplikacja.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Baidu Antivirus, 5.4.3.148966 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows Vista,
  • Windows 8,
  • Windows 10,
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Baidu

https://www.baidu.com

SHA-1:
f4aa2a6c643eae20e8ef11337d897e7bb0355622

Baidu Antivirus dla PC

5.4.3.148966

Baidu(Darmowa)

Ocena użytkownika2

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.4.3.148966 Baidu Antivirus. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama