Reklama

Baidu Cleaner dla Windows

6.0.4.124433

baidu(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Baidu Cleaner, który optymalizuje wydajność komputera

Ponieważ coraz więcej osób nadal używa komputerów do codziennych czynności, podobnie dzieje się z rejestrami komputerów i systemami czyszczenia. Jednak większość programów czyszczących po prostu identyfikuje istniejące pliki i usuwa je, pozostawiając rejestr rozdęty i powolny. Aby upewnić się, że powolny rejestr nie wpływa na wydajność komputera, należy użyć narzędzia, które czyści zarówno rejestr, jak i bazę danych.

Baidu Cleaner twierdzi, że poprawia wydajność komputera w nowy, unikalny sposób, wykorzystując przetwarzanie w chmurze na dużą skalę. Baidu Cloud przechowuje ogromne ilości informacji ze stron internetowych, aby umożliwić użytkownikom Baidu dostęp tylko do niezbędnych danych dla każdej strony w wydajnym tempie. Korzystając z zastrzeżonych danych Baidu, Baidu Cleaner identyfikuje niechciane pliki i usuwa je z komputera użytkownika. Po usunięciu stare dane są automatycznie umieszczane z powrotem w chmurze baidu, aby umożliwić pobranie pliku w późniejszym czasie.

Elementy startowe w komputerze również przyczyniają się do jego spowolnienia. Baidu Cleaner stosuje podobne podejście do minimalizowania elementów startowych w optymalizacji wydajności komputera, identyfikując niechciane aplikacje, które zajmują dużo miejsca podczas uruchamiania. Po zidentyfikowaniu tych niechcianych programów, baidu cleaner usuwa je lub zastępuje lepszą aplikacją. Gwarantuje to, że kiedy potrzebujesz programu, jest on łatwo dostępny i nie musisz bez końca szukać programu.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Baidu Cleaner, 6.0.4.124433 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Portugalski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
baidu

http://www.do.global/en/business/

SHA-1:
77c4dd4a28211b8032531726087472d78d0877d1
Filename:
Baidu_Cleaner_Setup_Mini_GL702.exe

Baidu Cleaner dla PC

6.0.4.124433

baidu(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.0.4.124433 Baidu Cleaner. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama