Reklama

Bejeweled dla Windows

1.31

PopCap(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Bejeweled - recenzja gry

Bejeweled, gra na iPada została wydana w kwietniu ubiegłego roku z reklamą wyprodukowaną przez Hasbro. Bejeweled to abstrakcyjna gra polegająca na dopasowywaniu płytek opracowana i wydana przez PopCap Games. Jest to pierwsza na rynku, a zarazem pierwsza całkowicie niezależna gra wydana przez PopCap pod tym tytułem. Bejeweled zawiera wiele kolorowych, pełnokolorowych płytek, które są używane do układania przepełnionej siatki klejnotów, aby zdobyć wystarczającą liczbę punktów, aby przejść do następnego poziomu gry, gdzie będą musieli wyrównać i wyrównać klejnoty przeciwny kolor, aby zdobyć jak najwięcej punktów.

Aby zagrać, musisz ułożyć wszystkie klejnoty w rzędzie, używając dowolnego kolorowego kafelka, który pasuje do wybranego koloru tła. Bejeweled ma całkowicie oryginalny, pełnoprawny projekt, z wieloma poziomami, w tym „ukrytą” funkcją bonusową, w której do ułożenia klejnotów używany jest inny styl płytek. Dodaje to wiele frajdy do gry, ponieważ nie każdy będzie wiedział dokładnie, co się dzieje w danym momencie, co sprawia, że każda gra logiczna jest zupełnie inna. Istnieje wiele wyzwań i nagród za grę w Bejeweled z grupą ludzi, takich jak gra wieloosobowa ze znajomymi, a nawet gra jednoosobowa przeciwko komputerowi. Możesz nawet grać w Bejeweled w trybie podzielonego ekranu za pomocą tabletów Microsoftu, co działa bardzo dobrze.

Bejeweled nic nie kosztuje — jest dostępny w sklepie iTunes Store zarówno w wersji na iPhone'a, jak i iPoda, a także na urządzeniach mobilnych z systemem Windows Vista. Dla tych, którzy chcą naprawdę cieszyć się Bejeweled, najlepiej kupić wersję deluxe. Daje to dostęp do wszystkich dziewięciu typów łamigłówek, a także do mnóstwa osiągnięć i sekretów, które pomogą ci odnieść sukces. Jest również wyposażony w specjalny „bejeweled” ekran ładowania, na którym możesz umieścić swoje klejnoty w odpowiednim gnieździe, aby zdobyć punkty bonusowe. Bejeweled naprawdę ma wszystko, czego możesz chcieć i potrzebować, aby zostać najlepszym pogromcą klejnotów, jakiego znasz!

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Bejeweled, 1.31 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 98 SE
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
PopCap

http://www.ea.com/iphone

SHA-1:
205b0baf158e8fbdbce6cad9479019844c9172d0
Filename:
Bejeweled.exe

Dostępne również na innych platformach

Bejeweled dla PC

1.31

PopCap(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.31 Bejeweled. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama