Reklama

Boxcryptor dla Windows

2.33.933

Secomba GmbH(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Przechowywanie w chmurze jest obecnie modne. Od Boxa po Yandex i wszystko pomiędzy, wygląda na to, że wszyscy wskoczyli na pokład, przechowując swoje dane w środowisku chmurowym. Oznacza to, że wszyscy oprócz bardzo świadomych bezpieczeństwa. Jeśli skategoryzujesz się w tym przedziale, zdecydowanie powinieneś sprawdzić Boxcryptor.

Coraz więcej osób boryka się z dodatkowymi poziomami bezpieczeństwa w „bezpiecznych” aplikacjach i usługach. Boxcryptor to narzędzie szyfrujące nowej generacji „na dysku”, które właśnie to robi.

Usługa polega na pobieraniu plików przechowywanych w lokalizacjach chmurowych i szyfruje je za pomocą algorytmów szyfrujących AES-256 i RSA w celu zabezpieczenia danych. Aby skonfigurować Boxcryptor, po prostu zainstaluj aplikację, wybierz platformy chmurowe do szyfrowania i wybierz szyfrowanie plików (niedostępne w wersji darmowej). Gdy tylko nowe pliki zostaną zapisane na dysku Boxcryptor, są one automatycznie szyfrowane. Aby zaszyfrować istniejące pliki, po prostu kliknij prawym przyciskiem myszy pliki w Eksploratorze lub Finderze i włącz szyfrowanie. Aby odblokować folder Boxcryptor i wyświetlić pliki, wystarczy uruchomić aplikację BoxCryptor, przejść do zaszyfrowanego folderu i wprowadzić hasło.

Reklama

Boxcryptor obsługuje prawie wszystkich dostawców pamięci masowej w chmurze: Google Drive, One Drive, One Drive Business, Dropbox, Box, Amazon S3, CloudMe, iCloud, SugarSync i Yandex.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Boxcryptor, 2.33.933 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Russian
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, October 19th 2018
Autor
Secomba GmbH

https://www.boxcryptor.com

SHA-1:
2d84016de13dbb33434a254c46d58492113f6246

Boxcryptor dla PC

2.33.933

Secomba GmbH(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.33.933 Boxcryptor. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama